• ~olek
    (2015-04-13 19:46)
    No tak, powinna paradować w burce albo co najmniej w czadorze ;)
  • ~IGO
    (2015-04-15 17:44)
    Jak się zgrabne nogi to pokazanie ich nie jest grzechem.Rozumiem że Panie posłanki Wróbel,Kępa i inne ślicznotki z pod znaku PIS-u szlak trafia,
  • ~Kobieta myśląca
    (2015-04-14 17:35)
    A czepcie psię psiego ogona .
    Ubrana była gustownie i stosownie..

    Katastrofa samolotowa powinna przejść już do historii a nie wywoływać
    wiecznych histerii.

    W ilu krajach rozbijały sie samoloty i ginęło kilkakrotnie więcej ludzi -wszystko ma swoje granice
  • ~ksiadz
    (2015-04-15 11:55)
    niezła dupa jest. ale dla pisiorow wór pokutny mieć powinna haha
  • ~emerytka
    (2015-04-14 13:57)
    Bulwersujące to są te komentarze tych pseudo znawców od wszystkiego .,Magdalena Ogórek to najlepsza kandydatka na prezydenta Polski i tu Was boli ,już nie wiedzą do czego mają się przyczepić ,nawet dla niektórych było bulwersujące to ,że była w kościele ile pomyj na Nią wylano z tego powodu?Mądry Polak i Polka i tak będzie wiedział na kogo głosować i nic tego nie zmieni.
  • ~Barbara
    (2015-05-20 17:28)
    Co wy ludzie piszecie. Kobieta jest piękna, rewelacyjnie sie ubiera, a co najważniejsze jest wykształcona i mądra.
    Na cmentarz ubrała się elegancko, modnie i stosownie. Niektórym pewnie odpowiadał by strój pokutny - ale ci powinni popatrzeć na swoja zazdrość i złośliwość.
  • ~eródyta
    (2015-04-13 19:41)
    Skoro jest burdel to muszą być prostytutki co nie
  • ~Malina
    (2015-04-13 22:02)
    Cóż.paskudna i sztuczna Eva Minge, z której zrobiono Bóg wie jaką gwiazdę, może powiedzieć widząc ładnie ubraną i świeżo wyglądającą Magdę Ogórek? Pewnie złość ją wzięła, że sama tak nigdy wyglądać nie będzie...a kto to jest Dorota Wróblewska dowiedziałam się przed chwilą, wpisując w google jej nazwisko. No i wszystko jasne.. Może mi ktoś przełoży na rodzimy język, co znaczy: "jest wykładowcą dresscode'u, na fanpage'u swojego bloga"?
  • ~Grochu
    (2015-04-13 21:59)
    Dla mnie bomba! Na Powązkach i tak nikomu nie stanie bo oni wszyscy już są sztywni
  • ~czarno widze
    (2015-04-13 21:10)
    Na ostatniej fotce widac , ze mohery , nie moga sie nadziwic !