• ~ironia
    (2014-01-05 12:27)
    Nie wszystko mozna kupic!
  • ~chichot
    (2014-01-06 16:39)
    Pani Marylo, niech pani już się nie ośmiesza, to bardzo przykre dla pani fanów. Godnosci odrobinę, starość to etap w życiu nie do wojowania. Pokory i tantiem wystarczy. Marze aby pani nie spotkać na ulicy, bo mi się strasznie serce z żalu ściśnie.
  • ~Roderyk.
    (2014-01-20 11:07)
    Z piasku bicza nie ukręcisz. Ot i cała tajemnica uroku tych pań.
  • ~pasterz
    (2014-01-21 14:33)
    nie wiem czy dobrze widzę ale to chyba nie pastwisko
  • ~Milena
    (2014-01-13 13:55)
    a tak niedawno jakiś modowy portal piał z zachwytu nad koronkową prześwitującą kiecką ciężarnej Liszowskiej.
  • ~fe
    (2014-01-11 17:51)
    Niezgoda -szkoda słów a tak nawiasem dlaczego jest wciąż pokazywana mało jest pięknych i zadbanych kobiet???
  • ~hahe
    (2014-01-11 17:19)
    Przykład Fotygi jako anty gender w pis , a może nowe wcielenie sexmodelu obowiązującego w tej partii
  • ~kobieta po czterdziestce
    (2014-01-07 09:06)
    co do wieku to totalana bzdura w naszym kraju kobieta po 40 powinna byc symbolem matki -polki kiecka do polowy lydki koniecznie brazowa albo szara paucie na czrnej grubej zeluwie / bo stopy w tym wieku marzna/ trwala na glowie dla wygody i siwymi odrostami zero makijarzu siata w reku a w kieszeni dycha na tace dla ksiedza
  • ~esteta
    (2014-01-06 18:53)
    To chyba nie moga być Polki. Polki maja wspaniały gust i smak, żadna nie pokazała by sie publicznie w tym co my tu widzimy. To z pewnościa jest jakis foto montarz.
  • ~Drzazga 101
    (2014-01-06 14:31)
    O Matko, gdyby to było możliwe, to taka DODA chodziłaby ubrana tylko w kolczyki.
    Przeca te wszystkie CELEBRYTKI, to w połowie exhibicjonistki, tylko nie wszystkie tytuły chcą zamieszczać ich zdjęcia z gołymi dupami.
    Hej !-