• ~fuj
    (2013-11-12 14:00)
    wiocha byla, jest i bedzie tylko cuchnaca wiocha... co tu komentowac jak nie ma co. Mniej niz zero!
  • ~sawa
    (2013-11-06 10:52)
    słomy się nigdy nie pozbędzie.
  • ~re:sox
    (2013-11-05 17:34)
    Elyta yntelektualna i społeczna.

    To zadna elta. Pani siedzi za mezem z "wielkim" przyrodzeniem. Sama nie pracuje, bo na zwolnieniu- od DWOCH LAT!
  • ~doremi
    (2013-11-06 00:13)
    Przerażające,skąd go Ziobro wyciągnął,nie mówiąc o hofmanowej hudobie?Ale oni wszyscy mają podobne pochodzenie zanim dopadną się do sejmowych siedzisk i wtedy są już panami z wczasami w Dolomitach.Kiedyś Tuskowa miała podobny wygląd.Cyborg azjatycki z mongolskim akcentem-HGW był tego samego wizerunku. Itd...Polsko dlaczego na to pozwalasz?
  • ~Wiesio13 bicz na PiSmatołki
    (2013-11-05 21:02)
    Ubrana "nie stylowo" i tak jest ładniejsza niż wystrojona w drogie kiecki za partyjną kasę Tuskowa.
  • ~a teraz napisz ze nie jestes PISuarem..
    (2013-11-05 19:45)
    @~ocenzurowany ślązak2013-11-05 19:41
    Chciałem ci przypomniec PISdzilcu, że to pani od fiuta hoffmana tez sie ubierała też z budzetu, kiedy była 2 lata na ..."chorobowym"...
    P.S W tym czasie zrobiono jej zdjecia jak skakała na spadochronie...pewnie lekarz jej ta przepisał jako terapię...a poza tym garnitury kurdupka tez były kupowane z budzetu...
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2013-11-05 19:41)
    A co kogo obchodzi jak się ubiera. Ubiera sie tak jak jej najwygodniej. Nie kupuje jej Tusk sukienek z budżetu państwa, jak swojej żonie.
  • ~do.ocenzurowany ślązak
    (2013-11-05 19:57)
    W przeciwienstwie do zony premiera Tusa, ta pani jest ZEREM ( chorym na dodatek, no i musze przyznac , ze ma meza z PIEONSKIM przyrodzeniem- sam powiedzial!, ale tacy jak ty wto wierza!). Ocknij sie facet!
  • ~Halinka
    (2013-11-05 15:05)
    Przeciez to tylko pisuary wiec czego my od nich oczekujemy ? elegancji , smaku taktu, ?
    O tym trzeba zapomniec.Szkoda ze Hofman na ktoryms ze zdjec nie eksponuje swojego fitka.Wtedy bylby tym prawdziwym rzecznikiem pisowskim , prawdziwym Polakiem z pisu.
  • ~gajowy
    (2013-11-05 16:13)
    coś z tym fiutem hoffmana nie tak bo na kurskie spadochronowym schorowana żona była w żywiole a hoffman do domu wchodził na kolanach ,żeby rogow niestrącić !