• ~fuj
    (2013-11-12 14:00)
    wiocha byla, jest i bedzie tylko cuchnaca wiocha... co tu komentowac jak nie ma co. Mniej niz zero!
  • ~007
    (2013-11-05 09:50)
    A dziennikarz PO szkoleniu z Brooklynu.
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2013-11-05 19:41)
    A co kogo obchodzi jak się ubiera. Ubiera sie tak jak jej najwygodniej. Nie kupuje jej Tusk sukienek z budżetu państwa, jak swojej żonie.
  • ~Załoga kutra wielorybniczego
    (2013-11-06 01:57)
    Co za koszmar.My aktyw POmatolski żądamy więcej gracji ,stylu i POczucia estetyki w wydaniu Pierwszej Damy Komoruskiej.
  • ~KRETYNI DO KWADRATU
    (2013-11-06 01:50)
    TEMU SKRETYNIALEMU DZIENKIKOWI niedlugo:
    - niebo bedzie za niebieskie,
    - slonce za jasne,
    - noc za ciemna ...
    jezeli podpadna im politycznie ...:)))
  • ~doremi
    (2013-11-06 00:13)
    Przerażające,skąd go Ziobro wyciągnął,nie mówiąc o hofmanowej hudobie?Ale oni wszyscy mają podobne pochodzenie zanim dopadną się do sejmowych siedzisk i wtedy są już panami z wczasami w Dolomitach.Kiedyś Tuskowa miała podobny wygląd.Cyborg azjatycki z mongolskim akcentem-HGW był tego samego wizerunku. Itd...Polsko dlaczego na to pozwalasz?
  • ~Wiesio13 bicz na PiSmatołki
    (2013-11-05 21:02)
    Ubrana "nie stylowo" i tak jest ładniejsza niż wystrojona w drogie kiecki za partyjną kasę Tuskowa.
  • ~a teraz napisz ze nie jestes PISuarem..
    (2013-11-05 19:45)
    @~ocenzurowany ślązak2013-11-05 19:41
    Chciałem ci przypomniec PISdzilcu, że to pani od fiuta hoffmana tez sie ubierała też z budzetu, kiedy była 2 lata na ..."chorobowym"...
    P.S W tym czasie zrobiono jej zdjecia jak skakała na spadochronie...pewnie lekarz jej ta przepisał jako terapię...a poza tym garnitury kurdupka tez były kupowane z budzetu...
  • ~gajowy
    (2013-11-05 16:13)
    coś z tym fiutem hoffmana nie tak bo na kurskie spadochronowym schorowana żona była w żywiole a hoffman do domu wchodził na kolanach ,żeby rogow niestrącić !
  • ~do.ocenzurowany ślązak
    (2013-11-05 19:57)
    W przeciwienstwie do zony premiera Tusa, ta pani jest ZEREM ( chorym na dodatek, no i musze przyznac , ze ma meza z PIEONSKIM przyrodzeniem- sam powiedzial!, ale tacy jak ty wto wierza!). Ocknij sie facet!