• ~Yebakka
    (2013-07-12 08:38)
    Pragne posunac Pawlowicz. Prosze mi to umozlwic.
  • ~edukacja
    (2013-07-11 19:22)
    Ta pani profesor uczy jak ma sie zachowywac bydlo ze sciany wschodniej.
  • ~olmaria7
    (2013-07-11 19:04)
    coś makabrycznego, jacy są niektórzy Polacy ! Aż wstyd, poziom umysłowy niższy niższy niż u niektórych zwierząt. Niechby lep[iej siedzieli cicho, głosu nie zabierali w intefrnecie i ukryli swój błazeński charakterek. Wstyd, lepiej, żeby zrzekli sie polskiego obywatelstwa i byli np[. bezpaństwowcami. Wówczas nikt z normalnym rozumem nie dziwił by się ich prostackiej wymowie.
  • ~z kullarow
    (2013-07-11 19:25)
    ten wachlarz to chyba od geja jarka a sam sie schowal tradycyjnie u niej pod kiecke bo tak goraco
  • ~JURASA
    (2013-07-11 15:00)
    KAWAL GLUPIEJ KROWY!!!
  • ~Returycznie patrzacy....
    (2013-07-11 13:45)
    ~Wiolka.2013-07-11 12:05

    Komentarze są trochę nie na miejscu. To proces biologiczny! Kobietom w wieku Pani Pawłowicz mogą doskwierać duszności, skoki temperatury ciała oraz wahania nastroju

    Twoje chamstwo jest bezgraniczne! Kobietom nie wypada wytykac tej normalnej zmiany w organizmie! Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo!
  • ~Janek Z.
    (2013-07-11 13:08)
    Czytając komentarze pod zdjęciem obrazującym nic nie znaczące zdarzenie (wachlarz) można zastanowić się nad stanem umyslowym komentatorów. Sadząc po klasie wiekszości wspisów psychiatra miałby co robic z ich autorami, chyba że to tylko przykłady chamstwa, a nie jakieś kompleksy.
  • ~zyczliwa
    (2013-07-11 13:01)
    do ~pol,...nie przesadzaj! ani paskudnym, ani babsztylem. Ta zas jestes glupi i juz niczym eskalujacej glupoty nie zaslonisz! Dozywotni kretyn, Oj przykre to. Pozostaly Ci tylko wpisy w forach!!
  • ~Ewa P.
    (2013-07-11 12:31)
    Ona nie jest profesorem, to raz.
    Dwa,, wachlarz jej pasuje, jak krowie siodło.
    A po trzecie, powinno się ją dyscyplinarnie pozbawić mandatu i skierować na leczenie do kliniki neurologicznej. Zamkniętęj.
  • ~m.mis...
    (2013-07-11 20:44)
    Przykładów dobrych zachowań i postaw Pani profesor trudno by tutaj znaleźć. Wypowiada się w rzeczy samej szumowina, której wypowiedzi aż grzech czytać. - Taką niestety mamy dzisiaj społeczność i choć w bardzo dużej mniejszości, to chce ona być widoczna i głośna-.