• ~mkk
    (2013-01-21 12:22)
    A kto to jest Szymon Wydra?
  • ~JULIA
    (2013-01-22 20:56)
    KOBIETA ŁADNA, SUKNIA TO WIELKA POMYŁA,
    POZDRAWIAM SERDECZNIE PANIĄ I SZCZERZE
    WSPÓŁCZUJE TYCH OKROPNYCH KOMENTARZY.
  • ~gregory
    (2013-01-21 20:14)
    tak to jest jak ktoś wyjedzie ze wsi a do miasta nia nigdy nie dojedzie
  • ~baz
    (2013-01-21 21:54)
    i to mi sie podoba... Strona główna
    Kobieta
    Moda
    Wszystko na wierzchu! Najgorsza kreacja minionego weekendu

    [statystyki]
    Wszystko na wierzchu! Najgorsza kreacja minionego weekendu
    2013-01-21 | Ostatnia aktualizacja: 07:38 | Komentarze: 25
    wyślij znajomemuAAA
    No i mamy na polskich salonach kolejną ofiarę mody. Partnerka Szymona Wydry, która raczej rzadko pojawia się na show-biznesowych imprezach, chciała zaistnieć tak bardzo, że na weekendowej gali Moda i Styl 2013 wystąpiła w czymś, co do złudzenia przypominało postrzępioną firankę... Zobaczcie.

    5/6
    poprzednienastępne
    fullscreenSzymon Wydra z partnerką Anną
    AKPA

    5/6
    poprzednienastępne
    Szymon Wydra z partnerką Anną

    A Wam podoba się taka kreacja?
    Zdjęcia w galerii
    Fatalna kreacja partnerki Szymona WydrySzymon Wydra z partnerką AnnąSzymon Wydra z partnerką AnnąSzymon Wydra z partnerką AnnąSzymon Wydra z partnerką Anną
    wyślij znajomemuAAA
    do góry ↑
    Tagi: Szymon Wydra, gala moda i styl 2013, gwiazdy, moda, styl, styl gwiazd, wpadki gwiazd, życie gwiazd
    Polecamy także

    Rewolucja w prasie
    Rewolucja w prasieDGP+
    Rozlicz PIT 2012 - pobierz darmowy program do rozliczania PIT
    Rozlicz PIT 2012 - pobierz darmowy program do rozliczania PIT
    Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh woda toaletowa 125 ml
    Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh woda toaletowa 125 ml
    książka: Paryski szyk
    książka: Paryski szyk
    książka: Dress code. Tajemnice męskiej elegancji
    książka: Dress code. Tajemnice męskiej elegancji

    Wypowiedzi: 25
    nowsze 1 2 3

    ~oscar2013-01-21 09:28

    Noooo...i cel osiagnela...piszecie o niej...co za zenada, co za chore czasy...czemu nie piszecie o madrych, wyksztalconych, pieknych kobietach.. tylko o scierach nic nie wartych...cholera mnie bierze...
  • ~mkk
    (2013-01-21 23:04)
    Droga FRedakcjo, czemu mnie nie informujesz?
    Ciagle n ie wiem, kim jest pan Wydra.

    Wyglada w kazdym razie jak barman z trzeciorzednego lokalu: t-shircik, glansowany gang, szkoda, ze nie widac butow (byc moze czrno- biale z fredzelkami obowiazkowo??/). Kobitka wyglada nawet lepiej...
  • ~antobojar
    (2013-01-22 00:09)
    ta pani może się pokazywać w worku po kartoflach.. i zawsze będzie jedną z najpiękniejszych istot na imprezie...A poza tym, gdyby wystąpiła w czymś tradycyjnym nikt by o niej słowa nie napisał... Więc nie tylko piękna, ale i sprytna...
  • ~przywalmi
    (2013-01-22 08:25)
    No cóż Wydra przed imprezą chciał się wyluzować to i firanka nie wytrzymała bo nie powinna jak to firanka
  • ~TV Maniacy
    (2013-01-22 10:45)
    spiewać się nie za bardzo umie, koncertów odmówionych setki no to na barykady! partnerka dup.s.ko p[okazę i już się jest na świeczniku. Oto metoda zapyziałych, zgasłych jednodniowych gwiozdek w stylu wydry i jemu podobnych dod
  • ~mkk
    (2013-01-22 13:28)
    Och, pardą, pardą.. Widac jednak buciki pana Wydry na zdjeciach(ale nadal nie wiem, kto to jest?).

    To nie sa biało-czarne buciki z *********** jak mylnie przypuszczalem.
    To ja przeprszam pana Wydre za kalumnie...
    To sa calkiem czarne buciki. Szkoda, że wykrzywione i nieforemne, zdarte jakies, starawe (idealnie pasuja do t-shircika i glansowanego gangu, owszem, ale czy pan Wydra ma jakies kłopoty ortopedyczne, czy co, ze tak powykrzywial buty? Aha, moze nie ma pieniedzy na nowe i wyciagnał z szafy buciki od komunii?)..

    Akobitka - całkiem bardzo...
  • ~bubu
    (2013-01-22 15:14)
    Oboje powinni zająć pierwsze miejsce na liście ...no jakiej? To chyba odgadnie każdy kto na nich spojrzy.