• ~Dzięgiel
    (2013-01-05 07:12)
    Jaka młoda,33 letni babsztyl rozklekotany
  • ~Zdegustowany
    (2013-01-04 20:25)
    Na plecach powinno byc dokonczenie zdania ...in blow job.
  • ~artysta
    (2013-02-14 15:58)
    E! A moze ona na serio jest ***** artystka?? A wszyscy artysci to prostytutki!!
  • ~voiceinthedesert
    (2013-01-25 23:10)
    O ile mi wiadomo, choć takiego języka w Ameryce nie używałem, jest to nowożytny, uliczny jargon, dziś rozpowszechniony wśród młodzieży. Powiedzenie samo w sobie nie oznacza nic innego jak raczej wyrażenie frustraci, że ktoś w ogóle odważyłby się mieć jakiekolwiek wątpliwości do zdolności artystycznych tej panienki. Po polsku, najlepiej tłumaczyłbym to cośkolwiek wulgarne powiedzenie jako: właśnie, że jestem artystką, ale wypowiedziane w tonie zabawnie ale stanowczo zagniewanym. Czasem używa się go także, by przeciwstawić się krytykom dorosłych.
  • ~mila
    (2013-01-24 23:44)
    K.Rosłaniec prowokuje i filmem i koszulką. Myśle, że chce podkreslić jak wygląda dzisiejszy świat.
  • ~Pati
    (2013-01-06 16:56)
    Koszulka jak koszulka. Po angielsku to nie przekleństwo:)) A tak poważnie to musze pójść na ten film. Też jest młodą mamą, trochę straszą od bohaterki bo mam 20 lat.
  • ~Werona
    (2013-01-06 10:59)
    Nie jest to łatwy film, budzi emocje, ale o to przecież chodzi. Rosłaniec pokazała fabułe w bardzo realistyczny sposób i bardzo mi się podobało.
  • ~Olek
    (2013-01-06 09:33)
    Koszulką to bym się najmniej przejmował, nie takie rzeczy ludzie na nich wypisują...a polecam pójście na film bo to naprawdę mocne- dobre kino...nie pozostawia nikogo obojętnym.
  • ~goowno rulez
    (2013-01-04 22:50)
    widać, ze ma rację, bo góęniane meNdia o niej i otym piszą...
  • ~JOJO