• ~esteta
    (2012-11-19 11:30)
    Wygląda na bazarową za 20 zł, z plastiku.
  • ~Bader
    (2012-11-19 21:27)
    Kiedy już wszystkie pieniądze zostaną wypompowywane na górę i na dole zaczną jeść kit z okna przyjdzie czas na rozpierduchę. Poleje sie krew przybędzie nam kolejnych świętych i bohaterów. Wszystko zaczniemy od nowa, Odbudujemy nasze domy postawimy nowe banki a kiedy wszystkie pieniądze wypompujemy na górę ...
  • ~qmaq
    (2012-11-19 16:09)
    jaki kraj takie torebki
    Towarzysz tatuś zalatwil pannie Monice prace w stanie wojennym i tak do dzisiaj z post komunistycznymi firmami dziala.
    Tiorebka jej pasuje jak mini do krzywych nog
    Kicz w najlepszym wydaniu, temat na 1sze strony swiatowych gazet
  • ~PUEBLO
    (2012-11-19 16:14)
    Moja babcia ma niemal identyczna, taki sam kolor, kroj i sluzy tylko do jednego-> co kilka dni chodzi z nia po chleb i jakies lekkie zakupy. Smiechu warte, a moze ta olejnikowa od niej zakupila na alle... Nie wiem, zapytam!
  • ~Teletubiś
    (2012-11-19 16:53)
    miałem podobną, wchodził sześciopak piwa i duża paczka kondomów.
  • ~widz
    (2012-11-19 16:55)
    a my placmy te abonamenty jak jelenie. Czy wiecie, ze taki zasraniec jak krasko, zarabia 10 pensji profesora wyzszej uczelni. A olejnik? bedziewie kulturalne.
  • ~hahahaha
    (2012-11-19 17:18)
    he, he kupila sobie za ciezko wypracowane pieniazki.. pieniazki za plucie na Polske i Polakow...
  • ~jaga
    (2012-11-19 17:43)
    Cena, kupowanie tego, obnoszenie się , fotografowanie, pisanie o tym to szczyt głupoty, tym bardziej w czasach kryzysu. Z drugiej strony, jak straci robotę, to będzie co sprzedawać.
  • ~nigdy w życiu
    (2012-11-19 18:17)
    Może na fundację"Nie jestes sam"czy coś tam???
  • ~Stif
    (2012-11-19 19:07)
    U ...nas na targowisku...sprzedają podobne... Każda baba chodzi z taką na zakupy.