• ~N Y.
    (2012-10-07 02:49)
    Aga to samo mysle co Ty.
  • ~bonia
    (2012-10-29 19:30)
    Przecież to normalne ,że każdy się starzeje,a pani Kwaśniewska starzeje się z gracją. Tylko pozazdrościć.Jest to po prostu wielka dama. Ciekawa jestem jak wyglądają Ci ,którzy tak ją krytykują,niech każdy patrzy na siebie.Amoże pokażą swoje zdjęcie i my ocenimy wygląd ,Zero kultury.
  • ~ja ja
    (2012-10-05 15:14)
    Jola od popijania na tych celebryckich spędach wpadnie w chorobę filipińską. A bidula Badachowa będzie się tłumaczyć.
  • ~filipinczyk
    (2012-10-05 16:12)
    w co by nie ubral wiesniaczke to i tak wiesniaczka
  • ~SHOW MUST GO ON
    (2012-10-05 18:07)
    Re @Miklus 14:43:
    Pani Mariola Bojarska-Ferenc, zwana gdzieniegdzie „dziennikarką” i „producentem filmowym”, od 25 lat zajmuje się NICZYM!
    Prawdopodobnie pieniądze obecnego/ byłego męża pozwalają jej na to, żeby to NIC propagować usilnie wśród tych, którzy/ które również zajmują się NICZYM…
    „Fitness, zdrowy styl życia, aktywny wypoczynek, właściwe odżywianie się” to główne sfery działalności pani Marioli. Zarówno medialnej, jak i publicystycznej.
    W tej materii jest (w Polsce) we właściwym gronie młodych, starszych i bardziej starszych Pań, których treść życia to właśnie zajmowanie się NICZYM.
    Czyli fitnessem, modą, „projektowaniem” kiecek, makijażem, kosmetykami, Organic Food, Cosmetic Surgery, uczestnictwem w mniej - lub bardziej – kretyńskich, dziwnych finansowo, kopiach zachodnich fundacji, charytatywnych imprez, jubli…
    Teresa Rosati, Karolina Wajda, Katarzyna Tusk, Monika Jaruzelska, Joanna Przetakiewicz, Jolanta Kwaśniewska… itd… - oto polskie panie, które zajmują się NICZYM!
    Dysponując milionami złotych, trwonią na NIC, ku zaspokojeniu własnej, i tylko własnej, próżności.
    W kraju, w którym miliony ludzi przeliczają codziennie pieniążki, z pytaniem: czy wystarczy na podstawowe podręczniki dla dziecka, czy starczy na czynsz, czy lepiej kupić kilka kilogramów kaszanki, zamiast kilograma szynki (olbrzymi POSTĘP: w PRL szynka była prawie nie do dostania)….. otóż w tym kraju Pani Mariola Bojarska-Ferenc gorąco propaguje (cytat z Wiki): callanetics, pilates, wellness, drums alive, body ballanance i jogę fit.
    Szkoda, że nie żyje Charles Dickens. Miałby w IIIRP doskonały temat do swojej następnej powieści..
  • ~maria
    (2012-10-09 12:19)
    Pani Kwaśniewska jak zwykle SUPER wygląda i dlatego niektórym gul skacze z zazdrości.Pozdrawiam Panią Prezydentową!
  • ~ha, ha !
    (2012-10-20 16:38)
    Ma żałobę, że córóchna przyprowadziła jej takiego zięcia. Liczyła na Kulczyka, Niemczyka, czy innego księcia. A tu - biedaczyna - muuuuzyk !
  • ~romeo
    (2012-10-26 02:13)
    Do tych co krytykuja wasza glupota jest wiecej obrzydliwa jak Wy sami.
  • ~Cezary z Edmonton
    (2012-10-31 11:59)
    A JEDNAK KINGA RUSIN WYGLADA PIEKNIE ZE SWOIM PARTNEREM!!!POZDRAWIAM...
  • ~aga