• ~irene
    (2012-10-01 16:03)
    zenada !!!
  • ~jarek
    (2012-10-01 17:24)
    Ale lochy
  • ~matka boska
    (2013-02-16 21:10)
    ale w was jadu i zawiści. a prawda jest taka, ze dziewczyna wcale nie wygląda źle i jest bardzo atrakcyjna nawet ze swoimi dodatkowymi kilogramami. a cialo takie jak ich ich matka to nie jedna kobieta w je wieku by chcilala miec. juz one sa bardziej zadbane i dowartosciowne niz niejedna osoba je komentujaca.
  • ~Rolnik
    (2012-12-22 11:41)
    KWII KWI CHRUM CHRUM!!! Tak entuzjastycznie zareagowały wszystkie knury z mojej tuczarni.
  • ~pzpr
    (2012-10-02 10:08)
    ile tatusia kosztowało wypuszczenie takiego mantrum ???co do szkoły sie nie chodzi???tak to prawda trzeba być zboczeńcem by coś takiego podziwiać.Nie jestem zwolennikiem anoreksi ,ale to coś wygladające jak nadmuchana plastikowa chińskiej produkcji lalka nie nadaje sie na wybieg,no chyba że dla świnek.
  • ~pzpr
    (2012-10-02 09:59)
    mój boże ryba w wodzie "jak maciorke ubrać dać jej kapelusz i złote łańcuchy to nie ma różnicy od 120 kg grycanki.Za pieniądze można wszystko zgodnie z powiedzeniem "za pieniądze ksiądz się modli,za pieniądze świat się podli ,za pieniądze d...py dają ,za pieniądze ...nie dokończe bo to brzydkie.To samo z grycankami wszystko za pieniądze.
  • ~Heronym
    (2012-10-01 15:04)
    Czy Wy nie macie w Polsce mlodych , inteligentnych i swiatowo obeznanych
    ludzi, ktorzy jakas ideje atrakcyjnie prezentowac potrafia???To cos Co to na tych
    zdjeciach pozuje, to przeciez wstyd. Co to wogole jest meskie to zenskie to???
    Gorzej niz na najgorszej prowincji i zacofanej wiosce! Odstraszajace zdjecia
    i pozy jakiegos dziwactwa, wyglada jak nadmuchany materac. Co za wstyd,
    nie mozecie byc z tego dumni, ze takie cos u Was mieszka, ale Wy mozecie
    przeciez takiemu COS swiatlo zgasic i nie na scene wpuszczac. Nie ma nikogo
    u Was, kto naprawde takie COS gdzies zamknac moze?!!! Brrrrrrrr...
  • ~Ferdek
    (2012-10-02 02:28)
    "16-latka czuje się na wybiegu jak ryba w wodzie"
    - raczej , HIPOPOTAM W WODZIE.
  • ~Ala
    (2012-10-02 01:30)
    SPOJRZCIE DOBRZE W SWOJEJ RODZINIE CZY WSZYSTCY SA SZCZUPLI I PIEKNI
  • ~fan