• ~milka
    (2012-09-25 15:57)
    ale badziewie ! baba zarozumiala jak jej glupia coreczka! widac z wszystkich wpisow internautow jak ich narod kocha i jeszcze sie afiszuja ze swym bogactwem !i tylo kas i tylko co i za ile i wszedzie te durne wywiady !! oczywiscie za kase!!
  • ~J23
    (2012-09-25 14:34)
    To jest POprostu snobka, nie mowcie o jej kunszcie, o smaku, Każda Polka gdyby miala taką kasę była by od niej lepsza.Kwachy, Bolki, Tuski i reszta tej mafi i okradła Polskę, okradła Polaków a teraz się puszą , organizują przyjęcia ponad stan.Trzeba nie mieć wstydu aby w dobie kryzysu pokazywać jak to oni sobie z biedy nic nie robią.Popierajcie dalej czerwoną pajęczynę a oni POkażą wam miejsce w szeregu.
  • ~OO7
    (2012-09-25 14:33)
    zawsze wkuwano mi do głowy że na ślub nie wypada ubrać się na biało jak panna młoda to jest jej WIELKI DZIEN a tu co widzę MAMUSKA w bieli może to pomyłka i ta pani uczy dobrego STYLU HI HI HI
  • ~ŁUBUDUBU
    (2012-09-25 18:01)
    Poszukajcie w Sieci, jakie to stroje nosiła – nosi - prezydentowa Jolanta, a oczy wam wyjdą na szypułkach i zadławicie się śmiechem.
    Najsłynniejsze to: suknia-korkociąg, autorstwa żony pana Rosatiego od FOZZ (rozdanie Wiktorów 2001), kapelusz-lotniskowiec (zaprzysiężenie Olka) i beach dress, czyli pełen dekolt oraz odkryte plecy plus mini (spotkania z brytyjską królową).
    A żebyście dodatkowo ze śmiechu się popłakali – polecam na YouTube filmik „Kwaśniewski wraca do domu”).
  • ~Mimi
    (2012-09-25 15:23)
    Brak umiaru w strojeniu się pani Kwaśniewskiej to pikuś ale zapraszanie takich gości jak Jakub Wojewódzki i Henryka Krzywonos to jest obciach!
  • ~teściowa
    (2012-09-25 14:49)
    Nie martwcie się!!! Każda córka swojej mamusi wszystko wybaczy, znam to z autopsji. Byłam świadkiem, kiedy inna mamusia o swojej córce do przyszłej teściowej powiedziała, że jej córka ma krzywe nogi, co do końca nie było prawdą, ponieważ wprawdzie nie były nogi Marlin, ale zupełnie zgrabne i co więcej zgrabniejsze od :MAMUSI
  • ~jojo
    (2012-09-25 15:50)
    Jola uczyla caly narod elegancji kultury i klasy a na jej coreczki slubie same niewypaly kieca jak torba chinska! sama na lbie siatke z wstazka goscie przebierancy!! chamstwo ,przepych i snobizm!!Ola prozna glupia dziewucha zarozumiala i pusta !!i po co te pokazowki!! zeby draznic biedny narod!!
  • ~lili
    (2012-09-27 05:18)
    sama wyglądała jak młoda a Ola no cóż inaczej sobie wyobrażałam nie cierpię świecidełek na sukni powinna być skromna skromny dodatek.
  • ~Hamilton
    (2012-09-25 15:26)
    Targowisko próżności!
    I tak wyglądają nasi pseudo-lewicowi ekshibicjoniści!
  • ~przeciw
    (2012-09-25 16:02)
    Jola za wielkie rozowe buty ! biala kieca! olek za mala marynarka ! ohydny olenka ! w ohydnej kiecy kalie !!!ziec brewki jak u ******* a goscie widac jak cholota!! i czym tu sie chwalic i co pokazywac!!!