• ~mizgaj
    (2012-09-13 13:47)
    Jest piękna,nie ważne z jakiej jest partii.
    Jeśli jest z PiS-u tym bardziej się cieszę.
  • ~jan
    (2012-09-16 18:44)
    najpiekniejsze poslanki byly zawsze w sld piekne madre szykowne teraz w partiach smieszne brzydkie stare mlode pompy nie umieja wygladac maly intelekt
  • ~Król Maciuś I
    (2012-09-13 13:01)
    Czy ta pani z PiSi pochodzi. ?
  • ~s
    (2012-09-13 13:27)
    Przy takich biodrach, to jaka musi być d... Ma chłop mnóstwo roboty!
  • ~stary telewidz
    (2012-09-13 13:18)
    Okazuje się, że uroda i zgrabna sylwetka jest nieodłącznie powiązana z intelektem.
  • ~ja
    (2012-09-13 13:59)
    Komorowska jest piekna /inaczej/, jest ikona stylu, Te i tym podobne bzdury, ze biodra PO sa piekne czytamy codziennie natomias biodra Pis sa Fe - czyli nawet d..jest polityczna i jak tu uciec od polityki . ale dyktatura wszystko PO jest piekne tak trzymac!!!
  • ~Neena
    (2012-09-13 15:20)
    Generalnie w polskiej polityce wiecej wiemy o tym, kto sie w co ubiera czy z kim sie rozwodzi niz jakie ma pomysly na gospodarke. ALe skoro juz o ciuchach. Nasi reprezentanci w Sejmie czesto- jak sie wypowiadaja tak sie i ubieraja- bez wyczucia, bez stylu, bez wiedzy. Albo afiszuja sie modna kratka i logo wielkosci Palacu Kultury (co w biednym kraju jakim jest Polska jest po prostu niesmaczne i swiadczy o ignorancji) albo w druga stone- ciuchy z bazaru. Generalnie nie obchodzi mnie jaki maja gust, ale sa zasady, ktorych przestrzeganie nie narazaloby naszych politykow na smiesznosc-przynajmniej w kwestii ubioru.
  • ~sernik
    (2012-09-13 17:06)
    chyba to nie o krzywdę chodzi!!!
  • ~mekk
    (2012-10-10 16:18)
    Jest od Platfusów (PO)
  • ~sąsiad za miedzy
    (2012-10-10 16:22)
    Jaka wiocha dla Zawiercia ...chyba ubiera się u Jacykowa
  • ~KOBIETY Z DUZYMI BIODRAMI SA SEXI
    (2012-10-18 12:57)
    PROSZE MI NIE POKAZYWAC KOBIET Z DUZYMU BIODRAMI I UDAMI, BO SIE PODNIECAM I POTEM NIE MOGE PRACOWAC I CALY CZAS MUSZE SIEDZIEC W UBUKACJI I UDAWAC ZE COS TAM NA DRUKARCE IGLOWEJ DRUKUJE DLA ZAKLADU KTORY MNIE ZATRUDNIA, ZEBYM WYKARMIL RODZINE.
  • ~krzys sare...
    (2013-12-22 16:56)
    ielalaka glopota mozna byc przeciwny temu czlowiekowikrzys
  • ~adam998
    (2014-01-06 18:43)
    ahhahah bardzo jej nie lubie !
  • ~Demo
    (2015-05-30 01:34)
    A mnie się bardzo podoba

Może zainteresować Cię też: