• ~satyr
    (2012-09-11 12:51)
    Kobiety lubią "kwiaty", a ja lubię Czesława Niemena (Wydrzyckiego).

    http://www.youtube.com/watch?v=wVZjVIvB5fE
  • ~bzyk
    (2012-09-11 14:31)
    bardzo sympatyczna dziewczyna z księżnej Kate..:-)
  • ~asia
    (2012-09-11 18:14)
    wszystko im przeszkadza i wyzywaja sie na wszystkich nawet na niewinnych dzieciach i nie tylko bo sie kochaja w ksiezach i siostrach zakonych skon czcie sie wyzywac na dzieciach naszych i nie tylko skonczcie sie wyzywac do wszystkich wiecie z gwiazdami zaczeliscie i poniesiecie wszyscy konsekfecje posypią sie pozwy bo ogladaja wszsytkie portale posypią sie pozwy bylo niezaczynac z policją i wyzywac sie na dzieciach wyzywacie sie mordy wam zamkne mordy wam amkne mordy wkubel smierdzace mordy w kubel
  • ~:(
    (2012-09-11 18:45)
    hmm, ma dopiero 30 a juz jej poliki zaczynaja obwisac...
  • ~el
    (2012-09-11 18:43)
    akurat tu wyglada bardzo niekorzystnie Jest zapuchnieta, co przy jej nalanej twarzy spowodowalo katastrofalny efekt. Kosci policzkowe ma namalowane rozem, bo ich w ogole nie widac. Waskie usta zniknely przy nalanych policzkach, a male oczki zapadly sie od worami. Zdecydowanie to nie jest korzystny wyglad
  • ~:)
    (2012-09-11 18:47)
    Zstanawiam sie, czy ona widziala swoje brwi z lusterku? A moze to, ze kazda jest inna to jakas awangarda? Cale szczescie, ze jej ktos zawadzil olowek i nie zdazyla sobie obrysowac oczu
  • ~ADAS
    (2012-09-12 03:00)
    PIEKNA I PIEKNE BRWI COS JAKIS GLUPEK JA KRYTYKUJE CHYBA MYSLI ZE LEPIEJ WYGLADA HA HA .
  • ~magda
    (2012-09-12 08:23)
    Pamitajcie KRETYNY ,ze podroz z Londynu do Singapoure TRWA 13 godzin
  • ~Emeryt