• ~nelson
    (2012-09-10 14:04)
    Nie dawajcie zdjęć tego KASZALOTA bo niedobrze mi się robi.
  • ~pzpr
    (2012-09-10 15:51)
    anna dziadzia komorowska to nauczycielka ,z niechlubnym pochodzeniem.oto nasza pozal sie boze prezydentowa,ale nie moja,nie mam szacunku do tej obrzydliwej baby.
  • ~GIZD
    (2012-09-10 21:49)
    NIE MOGĘ NO NIE MOGĘ I JUŻ K...A
  • ~sw
    (2012-09-10 21:28)
    Chciało by się rzec. Kobito w co Ci spragnieni władzy PRwcy Panią wkręcają.
  • ~10.04.2010
    (2012-09-10 18:10)
    Ancia Dziadzia modna??? powariowaliscie zeby promowac tego nieprzyjemnego tlusciocha. FUJ
  • ~Donaldinio
    (2012-09-10 17:20)
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
  • ~Antywąsacz
    (2012-09-10 16:42)
    Straszne to jest mieć takiego wieloryba kolo siebie i perspektywe bycia z nim do konca życia. No chyba, że wieloryb bedzie gdzieś lecial i to się wszystko zmieni.
  • ~Cezar
    (2012-09-10 16:10)
    nie powinno sie nasmiewać z wygladu,żadnej osoby,tak samo z nazwiska,czy z rodzny,,mieszkania,domu,mozemy krytykować poglady,opinieprzez tę osobę wyrazane,lemingi ,które przybyło do stolicy za chlebem i złudną karierą zostaną przeżute i wyplute,krytykują prezydentową,ciekawe jak te panie bedą wyglądały za 40lat,niestety ta pani nie ma prawdddopodobnie żadnych poglądów konkretnych i ti jest bul ,a nie jak wygląda,,a w domu rzadzi od 335 lat.
  • ~jacko
    (2012-09-10 16:04)
    kobalt był modny jeakieś sześć lat temu. Teraz modny jest pomaranćz. A te perły hodowlane dopełniają kiczu
  • ~pzpr
    (2012-09-10 15:44)
    moja maciorka ubrana w taki blekit lepiej by sie prezentowala.Ten babsztyl powinien uprawiac rzut mlotem,kalibet wagi ciezkiej peka w szwach i jest coraz grubsza i coraz bardziej porosnieta zbednym owlosiemiem ,rosnie jej broda i wasy,nawet po depilacji widac swiezutki zarost ,lepiej by sie golila.Pani prezydentowa tak ja zwa ,nie posiada prezencji,wygladu,nie umie sie poruszac z wdziekiem,ani mowic z wdziekiem poprostu tlusta brzydka,prosciucha.Wdziek prezydentowej z ostatnich lat miala jola kwasniewska.