• ~Kiks
    (2012-09-04 21:40)
    Ubrana jest po prostu normalnie - nie ma co dorabiać jakichś teorii o stylizacji czy coś tam; po prostu wiele takich pań widzi się na codzień
  • ~Tuskoszenka
    (2012-09-04 22:53)
    czym wy się zachwycacie???, no chyba, ze nominatem POwskim w radzie Nadzorczej...
  • ~to tylko tyle prawdy
    (2012-09-05 03:11)
    Naturalna sliczna kobieta.
  • ~vp
    (2012-09-05 04:36)
    @ Kiks ,to dobrze ,że widzisz wiele tak ubranych ładnych pań. Można jednak bez większych problemów zobaczyć koczkodany też,a więc pokazanie "normalności " nie może być powodem do twojego obruszania się..
  • ~Król Maciuś I
    (2012-09-05 04:53)
    @ Tuakoszenka ,oj nie brakuje kretynów twojego pokroju . PRÓBUJESZ POWIEDZIEĆ ,ŻE ŁADNE KOBIETY NALEŻĄ TYLKO DO JEDNEJ OPCJI POLITYCZNEJ. Pomyśl obszczypłocie uroda to polityka stwórcy i jeśli uznał ,że ładniejsze kobiety są rozumniejsze ,to tak musi być . Twoje utyskiwanie nic tu nie pomoże i od teraz wszelkie paskudy będą mi się kojarzyć z PiSiulami .
  • ~Janusz
    (2012-09-05 07:17)
    Ustawka - tylko nie wiadomo, czy Partii Miłości, czy pani Aleksandra sama się promuje.
    I czy dlatego, że ma apetyty na więcej, czy boi się, że ją posuną z Rady Nadzorczej, a wiadomo że ryży patrzy na słupki i popularność - jak czytelnicy polubią, to może ryży ją zostawi ;)
  • ~sb
    (2012-09-05 08:19)
    sliczna co wy jestescie slepi.a moze pytanie co ona umie? i kto ja po...a,ze trafiła na takie stanowisko.
  • ~rys
    (2012-09-05 08:45)
    Za rządów PiS anasowała w Ministerstwie Gospodarki ze specjalisty na dyrektora, była związana silnie z Kaczyńskimi. Teraz jest faworytą wiceministra z PO Rafała Baniaka, facet jest w niej ... . Rozumiecie dlaczego awansowała !
  • ~jp.
    (2012-09-06 06:41)
    Ta osoba ma naturalny wdziek z ktorym sie urodzila.A jako katrast wezmy P.minister Muche to odrazu widac ze ,sie kryguje.
  • ~Jarząbek
    (2012-09-18 14:37)
    Musi być dobrze popychana.