• ~RIMET
    (2012-08-21 16:04)
    JESTEM CIEKAW ILE RAZY PREZYDETOWA MUSI SPUSZCZC PO SOBIE WODE W KLOZECIE...PRZYPUSZCZAM, ZE PO TAKIM OBZARSTWIE ZE 3 RAZY CO NAJMNIEJ...
  • ~xx
    (2012-08-21 21:27)
    Kobieta ma klasę, widać, że nie jest brzydka, ale niestety, jeśli nie weźmie się za siebie to nadal od razu każdy oceni ją po wadze.
  • ~do gostka -~pisuarowy men2012-08-21 18:20
    (2012-08-21 20:20)
    re ~ ~pisuarowy men2012-08-21 18:20 -
    jestes wychodowany POprzez ' stokrotke ' ! - niestety .
  • ~Jest osoba publiczna i ma nam sluzyc !
    (2012-08-21 20:31)
    @~pisuarowy men ~~~ nie POdoba sie sluszna krytyka - uzurpatora prezydenta bula ! ?
    z kolei nieslusznie mozna bylo krytykowac Sp. PREZYDENTA .
  • ~prawda
    (2012-08-21 20:38)
    Prawda jest taka ,ze pani komorowska niczym nie zaszokuje.Przykre ale prawdziwe.

    Wiemy ,ze wydaje krocie na ciuchy ,ale co by nie wlozyla to nic nie da.

    Poza tym POLACy w duzym % nie cierpia jej i jego ,ukryli pochodzenie tak jak by sie wstydzili albo mieli cos na sumieniu,a fe...
  • ~zniesmaczony
    (2012-08-21 20:50)
    Nie wiem czemu dziennikarze są tak bardzo złośliwi. Przecież przy 100%-wo radiowej urodzie pierwszej damy (sic!) każda wzmianka dotycząca jej wyglądu to okazja do uszczypliwych aluzji!
  • ~pisuarowy men.
    (2012-08-21 21:05)
    Durni pisuarowych tak nic nie przekona.Trwajcie tak dalej w oczadzeniu.Nawet co niektorzy nie wiedza ,ze zostal wybrany prezydent w wyborach,ha ,ha
  • ~ras
    (2012-08-21 21:22)
    ja pier... to ma być stylowy ubiór? Takie apaszki są na każdym straganie. Wygląda pospolicie żaden szyk a wy o tym robicie notatkę?? Porażka
  • ~Jak mial nie wygrac przy takiej propagandzie !
    (2012-08-21 21:33)
    ...co do tych wyborow ! - wcale nie jestesmy tacy pewni -
    czy wogole by wygral -gdyby nie te glosy
    UNIEWAZNIONE !
    a najwiecej ich bylo wlasnie w WARSZAWIE !
    wiec tyle tam nierozgarnietych ? - POmysl !!!
  • ~krajanka
    (2012-08-21 19:51)
    Tusze mozmna darowac,ale ubeckiego pochodzenia NIE! Przez takich jak rodzice
    prezydentowj,Polacy cierpieli ponad 50 lat.