• ~z
    (2012-08-09 10:29)
    można, tylko o co
  • ~usa
    (2012-08-08 16:07)
    Sposob # 10 mocniejsze okulary
  • ~DinX
    (2012-08-09 12:08)
    Za komuny sprzedawali takie szkła powiększające - zakładało się na telewizor...
  • ~dobre
    (2012-08-31 11:25)
    Można.Trzeba zbliżyć oczy do biustu np. na 10cm
  • ~burhouse
    (2012-09-12 09:30)
    A ja mam świetny sposób na takie powiększenie, a mianowicie Bustello. Skład całkowicie ziołowy i tak skomponowany, że poprawia napięcie skóry biustu przez co on się nieco unosi. Stąd ten optyczny efekt.
  • ~Martita
    (2012-10-08 15:02)
    Ja też biorę tabletki na powiększenie piersi. Mój wybór padł na suplement z joyusa.eu, jednak znalazłam je dużo tańsze na allegro (polecam sprzedawcę janlek). Jeśli bierze się je systematycznie to efekty są naprawdę zaskakujące, ja polecam je szczególnie dla młodych mam, ponieważ wiem z własnego doświadczenia jak wygląda biust po karmieniu piersią (czy jak w moim przypadku po podwójnym karmieniu piersią).
  • ~optyk
    (2014-01-06 00:22)
    proponuję dla beznadziejnych przypadków- szkło powiększające.
  • ~smerfetka
    (2014-01-14 17:52)
    ja miałam dokładnie odwrotny problem, ale akurat na zmniejszenie biustu t o jeszcze nikt nie wynalazł patentu. Teraz to w sumie się cieszę, że nie poszłam pod nóż żeby zmniejszać bo znalazłam staniki Dalii i okazało się że z moim H też mogę fajnie wyglądać
  • ~TO NIEBEZPIECZNE
    (2014-01-18 17:18)
    RAZ TEZ TAK ZROBILAM
    I MOJE MALE SYSKI NAPUSZYLAM
    NA ZABAWIE W REMIZIE
    CHLOPAKI MNIE PODRYWALI
    A JAK ZA STODOLA SCIAGNELI MI BIUSTONOSZ
    I ZOBACZYLI ZE SE SYSKI TYLKO NASTROSZYLAM
    TO BANKI MI SPUSCILI
  • ~posiadaczka małego biustu
    (2015-03-09 21:58)
    Mówią,że małe jest piękne ale tyko mówią,Wiem,że już u mnie tak pozostanie ratuję się stanikami,Mój mąż mówi ,że je lubi a moim zdaniem nie ma czego lubić i mu nie wierzę.Kiedyś płakałam z rozpaczy i zazdrości teraz już nie płaczę.Najgorzej jest na plaży jestem bardzo zgrabna ale co z tego??Trudno trzeba dziewczyny ,kobiety polubić siebie ,nie mamy innego wyjścia:)