• ~Gabrynia
    (2017-09-25 09:31)
    No i co z tego, ze ta sama suknia? Redaktorzyny w szoku?
  • ~pare.slow
    (2012-07-28 15:16)
    Bardzo slusznie! pokazala calemu swiatu, ze w czasach kryzysu, nie wyrzuca sie drogiej sukni po jednym razie, tylko sie jej uzywa.
    No coz, nie podoba sie to kreatorom zarabiajacym krocie na ciagle nowych kreacjach.
  • ~modliszka
    (2012-07-29 15:20)
    Sukienki nie kupuje się na raz to nie papier toaletowy.A tak na marginesie ---teraz wiecie dlaczego Niemcy są bogate?
  • ~Zuzia
    (2012-07-29 18:48)
    re : Kati,
    pisz: na pewno a NIE napewno.
    Widac, ze ty jestes analfabetka !
    NA PEWNO tepa POprawna POlitycznie Zdzira z ciebie jest. Takich bananow POtrzebuja w kazdym systemie ! Takz u THuska jak znalazl!
  • ~Andy aus Bochum
    (2012-07-29 18:37)
    @ Polak z Norwegii
    Masz racje, angela hat nicht alle Tassen in Schrank !!!
    To wiedza juz prawie wszyscy Niemcy, tylko jak zawsze PO lactwo "chwyta" dopiero POfakcie. :_)
  • ~hahahaha
    (2012-07-29 18:11)
    Nie ma sie co dziwic. W Niemczech, Rosji, Francji, Austrii, Hiszpanii, Polsce, Ukrainie, Bialorusi rzadzi HOLOTA. Ci ludzie utworzyli nowy Kolchoz i maja te sam kolchozowe standardy. Prawdziwa arystopkracjja czyli warstwa spoleczna ktorej pierwsza wartoscia byl BOG, Honor Ojczyzna juz dzisiaj NIE ISTNIEJE. Rzady w Eurokolchozie - to domena dawnych sluzacych i pastuchow owej arystokracji. Nie spodziwajcie sie wiec ze pani Merkel bedzie sie ubierala jak DAMA.
  • ~Polak z Norwegii
    (2012-07-29 17:55)
    @ kati- 09:58
    ERICKA na otwarciu nowej, wybudowanej w futurystycznym stylu Opery w Oslo "blysnela" swoimi sflaczylymi, oblesnymi cycymi, az rechotala nie tylko cala Norwegiia ale nawet cala Skandynawia.
    :))))))))))))))))
  • ~Kati
    (2012-07-29 16:36)
    To tez nikt nie twierdzi, ze p.Merkel to wielka dama, albo nadzwyczaj piekna, chcemy tylko zaznaczyc, do d... sa jej potrzebne 5 czy 6 kreacji, i tak nigdzie nie baluje, i ma gzies kto sobie co mysli. Nie specjalnie sie tym przejmuje. I tylko tyle. Ja jako kobieta, od razu zauwazylam skarpetke, no coz, my bysmy tego nie popelnily.
  • ~kk
    (2012-07-29 16:17)
    niemiecka oszczednosc---zeby tak nasze zyrandole braly z tego przyklad
  • ~dan
    (2012-07-29 13:41)
    dlaczego w nas tyle nienawiscie i krytycyzmu w stosunku do osob,ktore moze nie sa urodziwe i filigranowe a po prostu takie jak je natura stworzyła,Kazda kobieta jest piekna tylko trzeba umiec to piekno wydobyć.
    A to ze ma drugi raz te sama suknie to znaczy,ze jest oszczędna.Najwazniejsze miec dobry humor i dobrze sie czuc,to nie pokaz mody .