• ~pare.slow
    (2012-07-28 15:16)
    Bardzo slusznie! pokazala calemu swiatu, ze w czasach kryzysu, nie wyrzuca sie drogiej sukni po jednym razie, tylko sie jej uzywa.
    No coz, nie podoba sie to kreatorom zarabiajacym krocie na ciagle nowych kreacjach.
  • ~modliszka
    (2012-07-29 15:20)
    Sukienki nie kupuje się na raz to nie papier toaletowy.A tak na marginesie ---teraz wiecie dlaczego Niemcy są bogate?
  • ~Andy aus Bochum
    (2012-07-29 18:37)
    @ Polak z Norwegii
    Masz racje, angela hat nicht alle Tassen in Schrank !!!
    To wiedza juz prawie wszyscy Niemcy, tylko jak zawsze PO lactwo "chwyta" dopiero POfakcie. :_)
  • ~hahahaha
    (2012-07-29 18:11)
    Nie ma sie co dziwic. W Niemczech, Rosji, Francji, Austrii, Hiszpanii, Polsce, Ukrainie, Bialorusi rzadzi HOLOTA. Ci ludzie utworzyli nowy Kolchoz i maja te sam kolchozowe standardy. Prawdziwa arystopkracjja czyli warstwa spoleczna ktorej pierwsza wartoscia byl BOG, Honor Ojczyzna juz dzisiaj NIE ISTNIEJE. Rzady w Eurokolchozie - to domena dawnych sluzacych i pastuchow owej arystokracji. Nie spodziwajcie sie wiec ze pani Merkel bedzie sie ubierala jak DAMA.
  • ~Polak z Norwegii
    (2012-07-29 17:55)
    @ kati- 09:58
    ERICKA na otwarciu nowej, wybudowanej w futurystycznym stylu Opery w Oslo "blysnela" swoimi sflaczylymi, oblesnymi cycymi, az rechotala nie tylko cala Norwegiia ale nawet cala Skandynawia.
    :))))))))))))))))
  • ~Kati
    (2012-07-29 16:36)
    To tez nikt nie twierdzi, ze p.Merkel to wielka dama, albo nadzwyczaj piekna, chcemy tylko zaznaczyc, do d... sa jej potrzebne 5 czy 6 kreacji, i tak nigdzie nie baluje, i ma gzies kto sobie co mysli. Nie specjalnie sie tym przejmuje. I tylko tyle. Ja jako kobieta, od razu zauwazylam skarpetke, no coz, my bysmy tego nie popelnily.
  • ~Staromodna
    (2012-07-29 16:23)
    Na fotografii nr 2 widać, że Pani ma na nogach coś w rodzaju skarpetek. Żeby chociaż podkolanówki, ale skarpetki?!
    Straszny obciach.
    Prawdziwa dama niezależnie od pogody nie pokazuje się publicznie bez pończoch (ewentualnie rajstop). To podstawowa zasada elegancji.
    Taka to "dama" z enerdówka!
  • ~kk
    (2012-07-29 16:17)
    niemiecka oszczednosc---zeby tak nasze zyrandole braly z tego przyklad
  • ~olo
    (2012-07-29 15:05)
    Fajna kobitka mogę się umówić
  • ~Jolka z Drammen
    (2012-07-29 19:10)
    do: Polak z Norwegii
    Pamietam dobrze o czym piszesz.Transmisja byla w norweskiej telewizji, mozna bylo "boki zrywac". Angela obnazyla swoje - jak piszesz - oblesne balony, ktore kilka tygodni po wydarzeniu byly w mediach przyPOminane i POdsmiewane.
    Jako kobieta nie rozumiem, jak mozna takie paskudne cycole na zewnatrz wywalic ?