• ~doro
    (2012-07-28 22:38)
    Ona w takich kreacjach do pracy chodzi?
    Durna baba!
  • ~madame Bovary
    (2012-07-27 08:04)
    oby już nigdy nie została wybrana!!! a dlaczego nie piszecie co zrobiła dla biednych ludzi w tym 1000x przeklętym kraju, dzięki którym to biednym ludziom zasr..nej służbie zdrowia itp. może sobie te szmaty kupować!!!
  • ~hra47
    (2012-07-26 23:21)
    Kaczynski i inni Wolacy w slipkach wygladaja lepiej
  • ~Stary wybredny luuj.
    (2012-07-26 23:34)
    Ja to bym jej nawet nie pozwolił łóżka POsłac .
    I te uszy takie odstające , a piersi widać oklapłe do pasa i co ona ma z temi brewiami.
    odkleiły się czy cóś.
    I w ogóle jakoś tak po wsiowemu wygląda..
    I palce u rąk take napuchnięte, o i haluksy ma.
    Nie gdzie tam z takom fizjonomiom ja rezygnuje.
  • ~mamoniowa303
    (2012-07-27 00:22)
    Jaka partia, taki seksapil ! Wygląda mi na taką, co za jednym przysiadem orzechów nałupie.
    Ciekawe kiedy sesja w CKMie ?
  • ~ny dude
    (2012-07-27 00:51)
    z Kardashian to moze ma mozg ale z wygladu to raczej na Renee Beeger ze Samoobrony podchodzi
    Typowa wiejska uroda
  • ~śmiecie
    (2012-07-27 05:26)
    Na wypasionej państwowej posadzie za pieniądze ukradzione podatnikom czyli społeczeństwu może sie stroić. A reszta niech płaci i głoduje, nie leczy się. Ona dostanie regulaminowa podwyższke bo sobie to uchwali po to tam jest w tym sejmie. a wam głąby podniesie łapkę za zmianą podatków na wyższe i kae płacić wyżse składki na ZUS.
  • ~autor
    (2012-07-27 08:02)
    ta klempa powinna wdziać pokutny warek i iść karmić głodne dzieci!!! których w tym zasr...m kraju nie brakuje na skutek ich rządów!!!
  • ~jan
    (2012-07-27 08:33)
    butry tragiczne i po co czarne i ten szal typowa warszawka z wiochy tandeta
  • ~Azet