• ~on
    (2012-07-09 18:33)
    PIPA JEST EXTRA !
  • ~Gdzie ta pipa?
    (2012-07-09 13:27)
    Która to pipa Katariny?
  • ~iradka
    (2012-07-09 14:43)
    śliczne kobiety!
  • ~Polon
    (2012-07-09 15:37)
    Sliczne sa!

    William zdecydowanie dobrze wybral.
  • ~Stork
    (2012-07-09 15:36)
    Boże co to za wiocha ? Dwie pipy udają damy. To typowe dla Angoli: zadzierają nosa, udają nobla a gdy odwrócisz oczy masz nóż w plecach. Nie mają dla mnie zdolności honorowej. Polscy generałowie ( których nie udało się zlikwidować w czasie wojny ) po II-giej wojnie św. gdy nie byli już potrzebni zostali wysłani do mycia naczyń w garkuchniach. Do własnego kraju wrócić nie mogli bo go wcześniej Angole wraz z Amerykanami sprzedali Ruskim. Do dzisiaj tak nami sobie handlują, raz ten, innym razem tamten. Polacy z wszystkich krajów: łączmy się. Każdy kto nas dzieli ( choćby udawał najświętszego to zdrajca )
  • ~Ela
    (2012-07-09 16:27)
    Wszystko fajnie, tylko Pippa u nas dość niesmacznie się tłumaczy, delikatnie wytykam śmieszności w tej nazwie-imieniu! Tak się składa, że u nas jest to nie cenzuralne, bo przez jedno ,,p,, znaczy miejsce miedzy nogami kobiety, tak po środku, jak samochód Ascona, po hiszpańsku!
    W sumie, Pippa też może być ładna!
  • ~do:Ela
    (2012-07-09 17:40)
    A kogo to obchodzi, co jej imie w Polsce znaczy ?
    W Niemczech mamy zarowki firmy" OSRAM". Kupuje!
    Kurve to zakret. przydaloby sie troche znajomosci jezykow, oj przydalo!
  • ~liv
    (2012-07-11 23:59)
    Piękna przyszła księżna, szlachetnej urody,żeby tylko jej mężowi się nie odwidziało, bo zasługuje na szacunek i miłość,mądra kobietka.
  • ~a
    (2012-07-12 07:09)
    Hi Stork ! Chyba masz zacmienie mozgu. Piszesz od rzeczy i nie na temat. Niestety typowo po polsku- jesli zajdzie potrzeba wylac swoje wieloletnie pretensje na cokolwiek i w ten sposob odrelaksowac sie. Znajdz sobie porzadne zajecie !
  • ~Emeryt
    (2012-09-10 18:36)
    żydem cuchnie na odległość