• ~GENERALNA GUBERNIA W BUDOWIE!
    (2012-07-05 13:11)
    No cóż, wystarczy dokleić Merkel wąsik zaczesać grzywkę na boczek i wypisz wujaszek Adolf.
  • ~GENERALNA GUBERNIA W BUDOWIE
    (2012-07-05 13:13)
    No cóż, wystarczy dokleić Merkel wąsik zaczesać grzywkę na boczek i wypisz wymaluj wujaszek Adolf.
  • ~ONA WIE CZEGO CHCE
    (2012-07-05 14:38)
    MARKEL WIE CZEGO CHCE. NAROD NIEMIECKI JEST PRACOWITY I BOGATY. A W POLSCE JAKIES TAM HISTORYKI I BAKALARZE I JAKIES TAK EKONOMY RODEM Z LONDYNU UDAJA ZE POTRAFIA RZADZIC I LIZA DOOOOPY CALEJ EUROPIE, MYSLAC ZE COS IM Z PANSKIEGO STOLU SKAPNIE. A POLSKA TO DZADOWSKI KRAJ UTRZYMYWANY POPRZEZ PROPADANDE I ZAPOMOGE Z UE ZA LIZANIE DOOOOP.
  • ~abc
    (2012-07-05 16:09)
    Rzeczywiście szaleństwo...
  • ~zauroczona
    (2012-07-05 18:37)
    Super .Pani Kanclerz ...ma klasę Elegancją w każdym żakiecie.Kolory
    dobrane ,bardzo subtelny żakiet seledynu ,wiosenne lila i wspaniały lekki
    orang.Samo lato Swietnie !,pełna Elegancja...
  • ~emeryt
    (2012-07-05 19:01)
    Wypisz, wymaluj twój guru !!!
  • ~Polak z Norwegii
    (2012-07-05 20:36)
    Nie gustuje w kobietach - Kadlubkach, gdzie karczycho przyroslo do bioder... :)))))
  • ~Dieter
    (2012-07-05 22:44)
    Kto cos wie o modzie, to powie "elegancka baba!!!"
  • ~LAS
    (2012-07-06 06:59)
    Re: ONA WIE CZEGO CHCE
    Oj, Oj, Oj... Jest takie mądre polskie powiedzenie: Cudze chwalicie, a swego nie widzicie. Niemcy są krajem bogatym, bo ciągle są wspomagane przez globalnych bankierów. Ta sytuacja ma sie jednak zmienić. Być może w niedalekiej przyszłości Niemcy będą bankrutem. Natomiast Polska ma stać się najbogatszym krajem Europy dzięki mega inwestycjom w polskie surowce energetyczne.
  • ~pasek do brakującej talii
    (2012-07-29 15:52)
    Niezgrabna i nie urodziwa. Ale i tak w porównaniu do KASZALOTA-Komorowskiej - PRZEPIĘKNA.
    Gwiazdą ekranów nie jest - nie musi sie bzdyczyć w krociowe kreacje.
    Traktuje siebie tak, jak na to zasługuje. Zwisowo.