• ~gość
    (2012-05-19 11:34)
    Koszmar-a ta torba!
  • ~WYCIECZKA Z PGR-u DO NARODOWEGO PRZYJECHALA
    (2012-05-20 15:04)
    PODPASKIEICZ Z KALAFIOREM NA LEBIE, FIFAKOWIE JAK ZE SZMATEXU, HRYCANKI OCIEKAJACE TLUSZCZEM, KOLCZYK BEZ KOLCZYLA W NOSIE, ROBACZYWA NA PLATFORMIE O, OLEJ-CZYK Z ZEPSUTYMI ZEBAMI,
  • ~dorota
    (2012-06-10 13:20)
    to prawda,ze wiocha zawsze w "damie" da o sobie znac
  • ~kim
    (2012-05-25 11:01)
    Dam na tych zdjeciach jest tyle ile kot naplakal. Reszta to nuworysze i celebrytki, czyli padodia kobiet z klasa.
  • ~Irma
    (2012-05-24 20:43)
    To nie damy to półświatek.
  • ~lola
    (2012-05-24 13:17)
    przepraszam ale czy pani Olejnik to też dama .
  • ~INSPEKCJA ZDJECIA W POWIEKSZENIU
    (2012-05-23 15:28)
    SCIANA W NARODOWYM OBLANA I ZACIEKI NA POSADCE.
  • ~CO ZA TOWARZYCHO
    (2012-05-23 15:24)
    PODPASKIEWICZ PARTNERKA KLCZYKA WYGLADA TAK JAKBY WSTALA Z NOCNIKA I DALEJ W ROZKROKU KONTYNUOWALA.
  • ~WIOCHA I MATOLECTWO
    (2012-05-23 15:18)
    JAK ONE SA DAMAMI TO MOJA 65 LETNIA OTYLA I MACIORKA JEST MISS UNIVERSE. TOZ TO TAKA WIOCHA I MATOLECTWO ZE AS SIE SAM SCYZORYK W KIESZENI OTWIERA.
  • ~złośliwiec
    (2012-05-22 23:59)
    Polska prowincja: nikt dobrze nie wiedział, jak się na taką okazję ubrać. Całe spektrum pd powyciąganych swetrów przez suknie balowe do zupełnych przebierańców. "Ozdoby towarzystwa" Grycany pomyliły się adresie: myślały, że to pizzeria lub sadziły się na wielką wyżerkę, bo jeśli interesują się sztuką, to jedynie sztuką mięsa i żeby była duża! Może Doda im wystarczy?
  • ~B
    (2012-05-22 15:39)
    To jest waszym zdaniem elita naszego Kraju???
  • ~X
    (2012-05-21 12:05)
    To straszne jak "damy" ubrały się na jubileusz Muzeum Narodowego. Jedyna osoba ubrana z klasą jak na damę przystało to pani Wejchert
  • ~jan
    (2012-05-21 10:07)
    wejchert najladniejsza i z klasa
  • ~d
    (2012-05-19 01:09)
    nie widzę tu żadnej damy, słownik inaczej definiuje te 'panie', życie też
  • ~antygrycan
    (2012-05-19 02:21)
    Odkąd to dwie lodziary sa damami? Co one robią w Muzeum narodowym?
  • ~klara
    (2012-05-18 21:20)
    Co to to jest na głowie u pani Przetakiewicz ? Od nadmiaru pieniędzy można zglupieeć, ale chyba nie aż tak, żeby zatracić resztki samokontroli.
  • ~wiosna
    (2012-05-18 16:06)
    To nie był bal, długie suknie to przegięcie absolutne. Podobnie jak "luz" Niemenowej Oj nie umiom się ubrać te nasze celebrytki. A Kulczykowa - horrendum- trzeba umieć starzeć się z godnością. Ona i Minge mogłyby straszyć dzieci.
  • ~jan
    (2012-05-18 10:21)
    a ktora tu jest elitarna dama doda siegajaca bruku olejnik prosta czy niemenowa polska elita bez elity zabraklo muchy herbus jolki konia i elita
  • ~sponsor