• ~Sylwia
    (2012-06-19 22:44)
    A od kiedy to córka ubeka TW Stokrotka jest damą ? gdy chodziła do skupu butelek czy gdy donosiła na kolegów >
  • ~dorota
    (2012-06-10 13:20)
    to prawda,ze wiocha zawsze w "damie" da o sobie znac
  • ~kim
    (2012-05-25 11:01)
    Dam na tych zdjeciach jest tyle ile kot naplakal. Reszta to nuworysze i celebrytki, czyli padodia kobiet z klasa.
  • ~Irma
    (2012-05-24 20:43)
    To nie damy to półświatek.
  • ~lola
    (2012-05-24 13:17)
    przepraszam ale czy pani Olejnik to też dama .
  • ~INSPEKCJA ZDJECIA W POWIEKSZENIU
    (2012-05-23 15:28)
    SCIANA W NARODOWYM OBLANA I ZACIEKI NA POSADCE.
  • ~CO ZA TOWARZYCHO
    (2012-05-23 15:24)
    PODPASKIEWICZ PARTNERKA KLCZYKA WYGLADA TAK JAKBY WSTALA Z NOCNIKA I DALEJ W ROZKROKU KONTYNUOWALA.
  • ~WIOCHA I MATOLECTWO
    (2012-05-23 15:18)
    JAK ONE SA DAMAMI TO MOJA 65 LETNIA OTYLA I MACIORKA JEST MISS UNIVERSE. TOZ TO TAKA WIOCHA I MATOLECTWO ZE AS SIE SAM SCYZORYK W KIESZENI OTWIERA.
  • ~złośliwiec
    (2012-05-22 23:59)
    Polska prowincja: nikt dobrze nie wiedział, jak się na taką okazję ubrać. Całe spektrum pd powyciąganych swetrów przez suknie balowe do zupełnych przebierańców. "Ozdoby towarzystwa" Grycany pomyliły się adresie: myślały, że to pizzeria lub sadziły się na wielką wyżerkę, bo jeśli interesują się sztuką, to jedynie sztuką mięsa i żeby była duża! Może Doda im wystarczy?
  • ~B
    (2012-05-22 15:39)
    To jest waszym zdaniem elita naszego Kraju???
  • ~X
    (2012-05-21 12:05)
    To straszne jak "damy" ubrały się na jubileusz Muzeum Narodowego. Jedyna osoba ubrana z klasą jak na damę przystało to pani Wejchert
  • ~jan
    (2012-05-21 10:07)
    wejchert najladniejsza i z klasa
  • ~WYCIECZKA Z PGR-u DO NARODOWEGO PRZYJECHALA
    (2012-05-20 15:04)
    PODPASKIEICZ Z KALAFIOREM NA LEBIE, FIFAKOWIE JAK ZE SZMATEXU, HRYCANKI OCIEKAJACE TLUSZCZEM, KOLCZYK BEZ KOLCZYLA W NOSIE, ROBACZYWA NA PLATFORMIE O, OLEJ-CZYK Z ZEPSUTYMI ZEBAMI,
  • ~Baca
    (2012-05-20 03:06)
    Przetakiewicz zalozyla na glowe miotle co czarownice na nich jezdza wieczor dla czarownic.
  • ~sponsor
    (2012-05-19 15:16)
    DAMY? jak im damy
  • ~stylistka
    (2012-05-19 15:13)
    ELITARNY WSTYD Kwoka -Przetakiewicz
    Rozsypujaca sie -kulczyk
    Kabareciara-Doda
    Lodziary-Grycjanki
    pogrobowiec-Niemen
    od pasa w dol liceum od gory muzeum-Fibak
    i jedynie elegancka -Wejchert
  • ~kama
    (2012-05-19 14:58)
    co za parodia,na tak powaznej uroczastosci ubrane jak na wesele ,albo przebrane jak na karnawal zwlaszcza czarna kuura i piorami. Wyobrascie sobie ,czy ktoras z glow koronowanych pozwolilaby sobie na tak nieodpowiedni stroj. Niestety ,widac kro z jakiego domu ma korzenie.
  • ~WYGLADAJA JAK Z DZIADOW MICKIEWICZA
    (2012-05-19 13:07)
    CO ZA SZKARADY A OLEJNIK DO TEGO Z POPSUTYMI ZOLTYMI ZEBAMI. BABY UWAZAJCIE BO BENDEM PALOWAC
  • ~gość
    (2012-05-19 11:41)
    Pani Niemen jak bidula ,olejnik-okropna bluzka i spódnica też-starobabsko,pani Kulczyk-podstarzała nastolatka,itd. Z tego wszystkiego to tylko Wejchert była ubrana odpowiednio. A żona Fibaka-rany boskie!
  • ~gość
    (2012-05-19 11:34)
    Koszmar-a ta torba!

Może zainteresować Cię też: