• ~gala
    (2012-04-16 18:57)
    O Boze - CO ZA MENDY!!
  • ~KRYTYK LITERACKI
    (2012-04-16 21:21)
    .

    Władimira Roku 2011 wręczał pewnie Wajdak.
    To już było, a i tak za pół roku role się odwróca – Thuske, może Bulem, uho...honoruje Wielkiego Reżysjora.
    Wielkiego wiekością czcionki GW-nieprawdaż.
    Na kolejną Galę uskłada Polska Emerytka szczęścliwa, że o kolejne pół roku bliżej do Emerytury.

    .
  • ~yesplis
    (2012-04-17 01:18)
    Niestety, nie do twarzy z ta krwia na rekach...
  • ~Toronto
    (2012-04-17 00:35)
    ABW zlapalo dwu szpiegow bialoruskich. Jak podaja zrodla przyjechali oni szpiegowac ja sie w warunkach demokracji uprawia kult jednostki. No i udalo zachowc sie wszystko w tajemnicy bo zostali zlapani przed rozdaniem Wiktorow...
  • ~@na pewno lepsza to para niż jarkacz
    (2012-04-17 00:23)
    "~na pewno lepsza to para niż jarkacz2012-04-16 23:28
    z jadzią lub alikiem i zimny lech z czarownicą..."

    Premier z żoną prezentują się przyzwoicie, natomiast twój komentarz ciebie określa jednoznacznie: kreatura, śmieć, atrapa człowieka, resztę sobie dopowiedz.
  • ~na pewno lepsza to para niż jarkacz
    (2012-04-16 23:28)
    z jadzią lub alikiem i zimny lech z czarownicą...
  • ~Cenzor Wyrozumiały
    (2012-04-16 23:19)
    Do "aa". A kto by takie g... inwigilował? Ty synku masz przerost wyobrażni i samooceny. Śpij chlopcze spokojnie a od rana pisz ile wlezie. Dzieciakom wszystko wolno. W koncu uczysz sie. Pozdrawiam.
  • ~Fe !!!!!!
    (2012-04-16 23:01)
    Z brudnymi łapami do Wiktora? Fe !!!
  • ~jan byl jasiem
    (2012-04-16 22:33)
    pismaki to buraki w takich szmatlawcach !!!
  • ~imigrant
    (2012-04-16 22:27)
    Jedna wielka FARSA !

    Jak bym miala takiego meza to bym nawet z nim na ulice nie wyszla,no coz pieniadz nie smierdzi. 89% Polakow nie cierpi tuska za jego klamstwa i chamstwo a to ostatnie wystapienie w Sejmie to jedna wielka kompromitacja. Elity na zachodzie robia sobie jaja.
  • ~aa
    (2012-04-16 22:59)
    Polska ginie a on się bawi, zapłaci za to. Bezczelny i tyle!!! i cała jego zgraja!!! A i możecie mi skoczyć, to do tych co iwigilują!!!
  • ~ŚMIESZNE TO
    (2012-04-16 22:16)
    No proszę !!!TITANIC tonie,a orkiestra gra !!! Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać patrząc na tych obłudników.
  • ~sune
    (2012-04-16 22:08)
    Swietna para ,brawo panie Premierze ,psy szczekają karawana idzie dalej ...
  • ~Młoda
    (2012-04-16 22:00)
    Widać, że żonie i córce zatrudnił zawodową stylistkę.
  • ~babapl
    (2012-04-16 21:36)
    Boze ty moj, jakiez prymitywne komentarze. Dlaczego w Polsce musi mieszkac tak wielu idiotow?!
  • ~stiepan
    (2012-04-16 21:33)
    Widać coś wychlał przed imprezą .Czarne chmury coraz większe nad rudą głową
    więc się znieczula.
  • ~I co wy lemingi na to
    (2012-04-16 21:16)
    Niedługo będziemy się wstydzić, że mieliśmy takiego nieudacznika premierem.
    Ja już drugim razem głosowałem na PiS. Teraz też zagłosuję bo jestem Polakiem a nie obywatelem mieszkającym w Polsce z paszportem niemieckim albo angielskim.
  • ~mampiswdupie.pl
    (2012-04-17 01:14)
    polska ma sie bardzo dobrze, kto uważa inaczej niech wyjezdza na bialorus
  • ~lis