• ~obiektywnie
  (2012-04-06 21:22)
  Typowo polska podróba. Oryginalne kryształy Swarovskiego są zupełnie inne i kupuje się je w firmowych butikach tej marki lub w sklepie internetowym. To badziewie, które ludzie kupują w Polsce z podpisem Swarovski czy to na allegro czy na stoiskach w galeriach handlowych nie ma nic wspólnego z oryginalnymi produktami tej marki. Proponuję wejść sobie na oficjalną stronę Swarovskiego i poszukać tych polskich wynalazków nielegalnie sygnowanych tą marką. Oczywiście nie znajdziecie nic nawet podobnego bo nic takiego po prostu nie ma. Oczywiście za dobre kolczyki tej marki trzeba dać ok 500 zł, a nie 30 zł jak ma to miejsce w Polsce gdzie jakiś Kazio w zakładzie na rogu skręci sobie dwa druty na krzyż i do tego powie, że to Swarovski.
 • ~ja
  (2012-04-06 21:24)
  Zoya to zoya, a nie Swarovski. Ciekawe czy zoya dodaje do tej biżuterii certyfikat oryginalności jaki wydaje Swarovski na swoje produkty
 • ~cała prawda
  (2012-09-06 21:07)
  eh.. niewiedza ludzka jednak nie zna granic... niezupełnie jest prawdą co napisał mój przedmówca. nie jest to żadna podróba.. kryształy swarovski (oryginalne!! ) można kupić na oficjalnej stronie firmy swarovski pod nazwą swarovski elements:
  http://www.swarovski-elements.com/content/10007.165072
  certifikaty natomiast swarovski wystawia dopiero przy naprawdę ogromnych zamówieniach. także nie jest prawdą, że każdy, kto używa kryształów swarovski kupił podróby... dlatego też jest napisane, że jest to biżuteria Z kryształami swarovski, a nie BIŻUTERIA SWAROVSKI, co jest znaczącą różnicą
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.