• ~lolinka
    (2012-03-14 13:00)
    Ona jest wgl okropna ten ryj krzywy nie wiem jak ją chcieli do top model..pff patologia
  • ~pytanko
    (2012-03-14 17:45)
    Kolejna kobieta wpuszczone w sukces. Biedne ofiary. Tylko proszę nie pisać nic o zawiści. Wpuszcza się je w kanał, a potem całe życie cierpią, bo muszą ciągle coś osiągać - od kiecki do kiecki, od fury do fury.
  • ~okularnik
    (2012-03-15 06:03)
    ,,Ona'' cała jest przekombinowana żal na to poatrzeć
  • ~kinaaa
    (2012-03-15 10:22)
    Tragicznie to ona wyglądała na fotoerotice, playboya, zobaczcie same http://www.milionkobiet.pl/galeria,rozrywka/fotoerotica-2012,389,img,4,gna.html . Ona tak się wstydzila siebie a teraz widać, że właśnie chce być taka wulgarna.
  • ~Adamson
    (2012-03-16 02:39)
    A mnie sie wlasnie podoba ! Lubie wulgarnie i zle ubrane, niezbyt piekne kobiety i to mnie kreci. Adamson.
  • ~Yutka1990
    (2012-04-18 21:53)
    Jest oryginalna nikogo nie udaje jest sobą ma prawo do do odnoszenia sukcesu jak wszyscy inni. Znam ją parę lat od jeszcze przed jej przemianą w kobietę i powiem tak Ona przynajmniej odnosi sukcesy i jeszcze długo będzie odnosić. Zamiast siedzieć w domu przed monitorem i drapać się po dupie z zawiścią będzie kupowała sobie auta, markowe ciuchy i jeździła na ********* wakacje na które was nie stać ha ha ha i tyle może cie sobie pisać jak to ona źle wygląda jak się lansuje ale prawda jest taka że ona jest i będzie górą a wy zawsze takimi pierdółkami daje wam słowo że gdybyście mogli to dupę bycie jej lizali gdybyście mieli taką możliwość by chociaż na 5 minut zabłysnąć w świecie showbiznesu
  • ~asia
    (2012-05-11 09:55)
    Oj oj oj ...
  • ~Paulina ;3
    (2012-06-18 17:03)
    ~lolinka - ona nie ma krzywego ryja.
    Michalina mi się podoba, a tu na zdjęciach podoba mi się.
    Bynajmniej się starała, spełniła marzenie.
    A Michałem teraz nie jest.
    Widziałam w piątek, gdy był zamknięty jak była na przed sklepem, na takim bardzo dużym zdjęciem, chyba w Top Secret.
  • ~kasia
    (2012-03-16 07:12)
    Przykre, szkoda mi jej/jego. NIgdy nie będzie wyglądać jak kobieta.
  • ~RUMCAJS
    (2012-03-15 15:41)