• ~kika
    (2012-01-29 22:08)
    ja tak lubie... sama bardzo podobnie sie ubieram... a jak nie legginsy to spodnie ze skorki... do tego krotki t-shirt najczesciej z jakims nadrukiem... np bajkowym (moja ulubiona bluzka z bajkowych to zwykly bialy tshirt z sOlivera ze smurfetka ;)
  • ~nina
    (2012-01-28 14:08)
    takim strojom brak klasy mozna poganiac w domu na ogrodzie ale taki stroj to nie na wychodne nawet mlodziutkie dziewczyny wygladaja nie ciekawie
  • ~Sławek
    (2012-01-28 03:57)
    Nogi, no są w porządku, w czym rzecz ? I cała reszta też, w absolutnym porządku. Autor jest chyba jakiś niezaspokojony.
  • ~mendrol
    (2012-01-27 16:01)
    BB
    w oryginale: ,,próżny trud"
  • ~RC
    (2012-01-27 13:58)
    litosci, jak sie robi fotki od gory to nawet najbardziej FANTASTYCZNE nogi beda kaczkowate!
  • ~Natalia
    (2012-01-26 04:22)
    SA szczuple niczego zlego tu nie widze wygladaja dobrze.
  • ~BB
    (2012-01-26 02:02)
    super!!!
    Daremne żale , próżny płacz
    Bezsilne złorzeczenia
    Przeżytych kształtów żaden cud
    nie wróci do istnienia
    fajne
  • ~Aga
    (2012-01-25 13:59)
    Mamy wolny kraj i każdy może chodzić w tym czym chce. Mogą się nawet przebrać za Tabalugę albo wyjść w samym stroju kąpielowym. Ludzie przestańcie się wpieprzać do innych!!
  • ~Jarząbek
    (2012-01-25 13:35)
    Fuj, staruchy.
  • ~Szymek
    (2012-01-25 13:09)
    A czy redaktorowi podoba się Playboy z lipca 2008?
    Może też pani Duda wygląda "niesmacznie"?
    Czy kobieta powyżej 30tki ma chodzić w habicie czy w worku po ziemniakach?
  • ~koza
    (2012-01-25 13:05)
    taki temat to zwykłe pierdoły. Co znaczy wpadka modowa? Kogo to obchodzi? Małolaty do książek i na obiad.
  • ~bej
    (2012-01-25 12:32)
    m chyba nie wiesz jak wyglada dzidzia piernik. Poza tym one troche za młode na piernik.. a swoją drogą chciałbyś aby wkoło chodziły poubierane matrony ?.Poza tym wygladają super.
  • ~thorn
    (2012-01-25 11:22)
    To mówcie nie czemu chcecie. Ale legginsy i krótka koszulka jest SUPER. Jest sexy i jest to coś o co chodzi.
  • ~m.
    (2012-01-25 11:15)
    obie panie w stylu dzidzia piernik :D
  • ~AliBaba
    (2012-01-25 10:46)
    Richardson robi z siebie nastolatkę. Ani to zabawne, ani fajne. Żałosne i śmieszne raczej, bo pod ciuszkami córki pomarszczona skóra, rozstępy i celulit... fe!
  • ~Andrea
    (2012-01-25 10:25)
    Tak na marginesie Elka to super babeczka;) Ale myślę, że bardziej powinniśmy się martwić o polskie "salony"!!! Spójrzcie za Panią! Te drzwi, napis na drzwiach, kafle i na ścianie i na ziemi! O zgrozo! Jak na dworcu w Kutnie, aż bolą oczy!
  • ~Edward Sopot
    (2012-01-25 10:23)
    Daremne żale , próżny płacz
    Bezsilne złorzeczenia
    Przeżytych kształtów żaden cud
    nie wróci do istnienia

    Szanowne Panie ... po 18 lat to miałyście 20 może nawet 25 lat temu

    I tego faktu nic nie zmieni
  • ~Ozon
    (2012-01-25 10:01)
    Tej Elce sie zdaje, ze ma 14 lat - dzieci w tym wieku tak nosza legginsy.

Może zainteresować Cię też: