• ~ala
    (2012-04-14 07:45)
    Ubiera się stosownie jak na starszą panią. A co, ma sie przebierać za dodę? Tylko te torby ma za duże.
  • ~Gosc z USA
    (2012-02-23 17:12)
    dlaczego polskie kobiety ciagle presentuja sie z torbami w reku albo na ramieniu. jakby ciagle chodzily na zakupy.
  • ~Tomek z W-wy
    (2012-01-27 10:28)
    Czy to jest aluzja do jej miesiąca miodowego???
  • ~tak trzymać
    (2012-01-26 22:07)
    Dobrze wyglada w tych kreacjach,ma rację,że nie przejmuje się swoimi krągłościami jest 100 % kobietą,a nie wysuszoną jaszczurką.
  • ~cyt
    (2012-01-24 08:47)
    Królowa polskich gniotów, a nie seriali. Łepkowska królowa, Kaczyński zbawca. Jakie to prymitywne, tabloidowe. Szkoda, że dziennik takimi bzdetami się zajmuje. Co kogo obchodzi w czym łazi Łepkowska. Plseudopolitycy powiedzieliby, że to temat zastępczy, gdyż dzienni nie ma o czym pisać. Trzeba szpalty czymś zapełnić.
    Tak trzymać "dziennikarze"
  • ~halina
    (2012-01-23 21:51)
    paniI Ilono tak trzymać.Bardzo mnie się podoba. Pozdrawiam
  • ~Bu-ba
    (2012-01-23 15:12)
    Jak się pani czuje w budzie Gargamela ? Jeśli chodzi o lumpy,to ok.
  • ~pimpam
    (2012-01-23 14:05)
    Przeciez ona jest tłusto-odpychająca ! A jeszcze jakby sie rozebrała ...brrr... kuuupa łoju.
  • ~sokular
    (2012-01-23 13:07)
    Dobrze umie się stylizować,odradzam już jednak dzianiny.
  • ~gośc
    (2012-01-23 10:27)
    ładna
  • ~kuba
    (2012-01-23 09:13)
    mądra i ładna babka pozdrawiam
  • ~Fikus
    (2012-01-23 09:05)
    A moze ci co tak krytykuja wskaza jak ma sie pani iIlona ma sie ubrac.Sroj jej jest jak najbardziej wskazany.Niektorym to sie wydaje ze zawsze beda mieli po 20lat,figure modelki i dzieciecy rozum.Ciwkawe co mowia o swoich rodzicach wszycsy krytyczni wobec Pani Lepkowskiej.Pani Ilono pozsrawiam i skorzystam z Pani propozycji. Podoba mi sie to jest stosowne do wieku.
  • ~Danuta
    (2012-01-23 09:04)
    Fajnie wyglada i wcale nie jest gruba!Jest soba i nie wydziwia!
  • ~Aśka
    (2012-01-23 08:57)
    Pani Ilona wygląda świetnie. I nogi ma rewelacyjne! I poglądy również! Lubię tę Panią!
  • ~Sjoga
    (2012-01-23 08:55)
    a mnie Pani Łebkowska się przejadła i wisi mi czy ma worek na sobie czy jest świetnie ubrana.Sodowa jej uderzyła albo paskudny wpływ Pana Bieleckiego.Wsio rybka ...mam jej dość
  • ~dl społeczeństwo ma płacić abonament.
    (2012-01-23 07:44)
    Królową polskich seriali? A jakich? "Janasika" może i "Stawki"? Dawniej to się robiło seriale, a teraz to się klei byle co śliną i ludzie to oglądają, bo się zwyczajnie nudzą. Ostatnio to te masowe gnioty się powtarza w nieskończoność ,bo się zbiera kasę na Euro 2012. Tylko dlaczego społeczeństwo ma płacić abonament?
  • ~dl społeczeństwo ma płacić abonament.
    (2012-01-23 07:43)
    Królową polskich seriali? A jakich? "Janasika" może i "Stawki"? Dawniej to się robiło seriale a teraz to się klei byle co śliną i ludzie to oglądają, bo się zwyczajnie nudzą. Ostatnio to te masowe gnioty się powtarza w nieskończoność ,bo się zbiera kasę na Euro 2012. Tylko dlaczego społeczeństwo ma płacić abonament?
  • ~WAW
    (2012-01-23 07:23)
    Babka - SUPER!!!
  • ~Salcia
    (2012-01-23 02:52)
    Ale ja ten ;;bielecki ;; ubral ! ! !
  • ~--__--<<>>--__--
    (2012-01-23 02:16)
    A ze Szkla Kontaktowego to wyleciala za WYGLAD , czy za POGLADY???

Może zainteresować Cię też: