• ~kasia
    (2012-01-11 22:53)
    Dzięki p. Kasi chce mi się żyć.Miłe i bardzo złośliwe panie!Każda z nas chciałaby być piękna, wysoka,mądra, zdrowa i bogata.Prawda jest taka że większość z nas posiada tylko jedną z tych cech.i też musimy żyć.Zanim skrytykujecie czyjąś urodę spójrzcie najpierw w lustro.
  • ~xyz
    (2012-01-11 16:46)
    Do madame Nie mam nic przeciwko związkom partnerskim. Ale tak publicznie,trzeba zachować odrobinę intymności
  • ~Romek
    (2012-01-12 16:39)
    Ona zawsze ma takie wypieki na gębie, bo ma zbyt obcisłe stroje, więc strasznie się POCI i smalec się na niej gotuje.
  • ~Romek
    (2012-01-12 16:37)
    ma koronkowe majtki na wierzchu, ale problemem tej baby nie jest to, że jest obleśnie tłusta, tylko to, że sztucznie ją lansują. I nawet w sytuacjach, bądź strojach, które jej nie pasują, plotkarskie media, włażą jej do mega tłustej d..y, pisząc, że rzekomo jest elegancka, seksi i oszałamiająca. A to jest NIEPRAWDĄ. I W PARYŻU NIE ZROBIĄ Z OWSA RYŻU
  • ~tess
    (2012-01-12 11:01)
    wygląda naprawdę pięknie!!!
  • ~nnn
    (2012-01-12 06:01)
    nie pokazujcie tej spasionej ,obrzydliwej samicy
  • ~Kunia
    (2012-01-11 21:06)
    Jestem oszołomiona wzorem piękna POlszewii. Wieprze i lochy na salony III RP.
    Świetna reklama zakładów przetwórstwa mięsnego.
  • ~krzysztof
    (2012-01-11 18:11)
    Boże czy to coś nie ma lustra?
  • ~manjaa
    (2012-01-11 17:41)
    Obserwuję, że zwykle ubranie ma za zadanie wyszczuplić Panią Kasię, nadać jej ciału ponętny kształt. Ta suknia jest naprawdę majstersztykiem wyszczuplania. Ja mam tylko parę kilo za dużo (63kg/165cm) jakbym ją założyła, to pewnie bym wyglądała jak modelka :)
  • ~wac
    (2012-01-11 16:42)
    Jej jest w stanie pomóc wyłącznie suchy chleb na śniadanie obiad i kolację.Kaszalot