• ~wadnej we wszystkim ładnie
    (2011-11-29 00:30)
    Jak ma bogatego męża, to dlaczego nie ma się ubierać w drogie i ładne sukienki jak lubi.
  • ~podanik
    (2011-11-29 14:01)
    jezeli kupiła za swoje, to w czym problem
  • ~wirtimirti kulikutu
    (2011-11-29 00:23)
    Pierwszy raz słyszę o tej pani. Sukienka pewnie w cenie 15 letniego poloneza ale reszta całkiem całkiem.
  • ~ktoś
    (2011-11-29 00:55)
    i ja mam płacić abonament za odbiornik? Za co? Na kogo? Na bandę rozpasionyc świń przy korycie??? Jak tylko ktoś wejdzie, to nie wiem czy przeżyje... Lepiej niech nie wchodzi... Bo już tej bandy zakłamanych złodzieji mam tak dość, że jestem "zdolny" do wszystkiego. DOSC!!!
  • ~Krytyk
    (2011-11-29 01:31)
    Ci,ktorzy pisza te idiotyzmy powinni walnac sie w swoja pusta glowe!!! Jaka gwiazda,jaka popularnosc?!!! Wiele ZER zyciowych,moralnych,intelektualnych,tak nazywanych!!! Czy ta idiotka,ktora kupila taka droga sukienke,wygladajaca bardzo normalnie,bez wielkiego efektu---tylko dla nazwiska jest lepsza od innych?!!! Rozum,inteligencja,dobry,pozytywny charakter czlowieka nie zalezy od nalozonych"szmat"kosztujacych majatek!!! Tysiace dzieci w Polsce cierpia straszna nedze,glod,nie moga kontynuowac nauki z braku pieniedzy na ksiazki,buty,podstawowe ubranie,jedzenie,dojazd do szkoly, a taka idiotka imponuje innym te "szmate"wartosci auta?!!! To jest obrzydliwe i niemoralne!!!
  • ~ala z Canady
    (2011-11-29 02:18)
    A ona tylko reklamuje ta sukienke a Wy sie pienicie z zazdrosci.
  • ~tasm28
    (2011-11-29 05:35)
    I za kwotę 22 500 zł można przedobrzyć i zrobić ze siebie straszydło.
    Ładnej kobiecie we wszystkim jest ładnie. Nie pieniądze przecież ubierają, chyba że snobów z salonu.
  • ~azor
    (2011-11-29 09:52)
    mole zeżra i po sukience - nie to co rdza ktora musi parę3 lat się meczyć
  • ~Edward M Sopot
    (2011-11-29 11:45)
    Nie wiedziałem kim jest p Magda

    No jeśli ją stać , lub ma sponsora to ok

    Za chwilę sława może jej zaszumi i ... zrobi się dufna i zarozumiała jak choćby p Górniak ...
    Wtedy powiem jej też .. a fe .. znikaj z horyzontu moich zainteresowań
  • ~ESTETA
    (2011-11-29 12:37)
    skad sie wzielo to brzydkie kaczatko.???/ suknia moze i droga ale wygladala okropnie na tej pani. do tego fatalna fryzura /papiloty po nocy/ i okropne buty sprawiily, ze wyszledl 'STRACH NA WROBLE'.KTO CHCIAL CIE TAK OSZPECIC/ ???