• ~annastasia
  (2011-11-09 23:58)
  Powinna sobie, strzelić w łeb, ze wstydu, z hańby, jaką przyniosła swojej rodzinie i kolegom lekarzom!

  Oto cytat, z wystąpienia sejmowego, min. Ewy Kopacz z 29 kwietnia podczas dyskusji nad informacją rządu o śledztwie w sprawie katastrofy smoleńskiej.

  "Z wielką uwagą obserwowałam pracę naszych patomorfologów przez pierwsze godziny. Pierwsze godziny nie były łatwe i to państwo musicie wiedzieć. Przez moment nasi polscy lekarze byli traktowani jako obserwatorzy tego, co się dzieje. To trwało może kilkanaście minut, a potem, kiedy założyli fartuchy i stanęli do pracy razem z lekarzami rosyjskimi, nie musieli do siebie nic mówić"

  Z udawanym, wielkim,przejeciem, i łzami niemal, opowiadała jak to, drobiazgowo, przekopywano ziemię na 1 m głęboko i przesiewano szukając szczatków ofiar. To też kłamstwo! Zwłoki ofiar, w niekompletnym stanie, nieumyte, okazywano, członkom rodzin do identyfikacji. później w tych workach, wrzucono do trumien, i tak pochowano w Polsce. Po pogrzebach, do Polski przywieziono, ponad 200 kg, szczątków i osobno pochowano. Ubrania ofiar, w wiekszości spalono, niektórych znalezionych przedmiotów, do dzisiaj, rodzinom nie oddano! Że Pani Minister Kopacz, Boga się nie bała tak zmyslać? Sama pewnie tego nie wymyśliła, musiała tak mówic na polecenie premiera Tuska!

  2010-11-03 w "Kropce nad i" w TVN24, ogłosiła osobiste dementi, swojego cytowanego wyżej wystąpienia w Sejmie.

  A więc, prawdziwa, prawda, bo w praktyce Donalda Tuska oraz kolesi z PO i PSL, są różne, oczywiste prawdy, w tych samych sprawach, w zależności od okoliczności, otóż rzeczywista prawda, najprawdziwsza prawda, jest taka, że Polscy prokuratorzy ani żaden polski lekarz, w ogóle, nie brali udziału w sekcjach zwłok, ofiar katastrofy smoleńskiej, w Moskwie, a nikt z polskich przedstawicieli nie wspierał członków rodzin ofiar, którzy identyfikowali szczątki. Doznali przy tym szoku. Bez nijakiego poszanowania szczątki ofiar były rzucone, bezładnie do foliowych worów i tak potem zostały pochowane w trumnach.

  Jest to niezgodne z obowiązującym polskim prawem, że przy sekcjach nie uczestniczyli polscy lekarze i prokuratorzy, jest niezgodne z obowiązującym polskim prawem, że w Polsce pochowano ofiary bez sekcji, przy której byliby polscy lekarze i prokuratorzy. To przestępstwo. Jest to hańba, jest to profanacja. Kłamstwo wyjątkowo łatwo przychodzi ministrom tego rządu i nie pociąga za sobą odpowiednich konsekwencji. Niebawem, pewnie rząd Donalda Tuska wprowadzi, jako obowiązujące w Polsce inne barbarzyńskie, zwyczaje i prawa moskiewskie ...
 • ~matylda
  (2011-11-09 16:52)
  Ewa Kopacz to świetna, mądra kobieta. Miałam okazję ją poznać osobiście i wiem, że jest naprawdę ciężko pracującą, myślącą, odpowiedzialną osobą. Widziałam ją "w akcji", jestem pewna, że sobie znakomicie poradzi ze wszystkimi obowiązkami marszałkini:) Sejmu. To baba z jajami, jeśli można tak powiedzieć:).
  Pani Ewo, trzymam kciuki!
 • ~~widz jaka zenda
  (2011-11-09 14:39)
  "ten nowy - stary rzad to ZENADA" przeciez to wolanaoru wyrazona w ostatnich wyborach
 • ~znachor
  (2011-11-09 14:28)
  Jak by jej nie ubrać to i tak wyjdzie na pierwszy plan to że okazała się kłamczynią . To jest jej etykieta . Pani przekopacz przekopała nie teren katastrofy
  Smoleńskiej lecz kartoteki chorobowe rodziny Donka . Jako lekarz domowy mogła
  by powiedzieć o stanie zdrowia zleceniodawcy więcej niż o tragedii Smoleńskiej .
 • ~~aw no raczej ci co
  (2011-11-09 14:36)
  nie poszli zagloswac za Polska -czyli milczaca i godzaca sie na wszystko wieikszosc
 • ~No coz powtorka z histori Katyn Smolensk
  (2011-11-09 14:34)
  Kopacz - Smolensk i to by bylo na tyle.

  Smolensk = Nocna Zmina + Okragly Stol + Stan Wojenny ,+ Bydoszcz 1981

  I to jest krotka historia Polski i narodu polskiego ostatnich 30 latl.
 • ~a-hoy z nimi
  (2011-11-09 14:35)
  Klamliwa suka zostala marszalkiem skandal jak na dloni widac ze spiskowcy smolenscy trzymaja sie razem
 • ~pamietliwy
  (2011-11-09 14:42)
  no i co z tego jak ma brud za paznokciami od przekopywania na metr głęboko ziemi w Smolensku
 • ~Bogdan
  (2011-11-09 15:01)
  Media wyskakują przed orkiestrę jak tu ocieplić wizerunek nielubianej i słabej byłej minister. Więc może tak przez ubranko jak nie ma przez co. A może tak o jej dokonaniach w resorcie zdrowia???
 • ~antyLemming
  (2011-11-09 15:42)
  Ewa Kopacz - baba, która chciała wprowadzić niezgodny z prawem szantaż dot. badań intymnych kobiet.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.