• ~Elizabeth
    (2011-11-09 13:05)
    a mnie sie wydaje ze Pani Kulczyk po prostu ma duzo pieniedzy i malo gustu,
    bardzo atrakcyjna kobieta w drogich ubraniach niestety nie wyglada to dobrze -troche jakby sie przebierala a nie ubierala ! za sztywno ,za duzo i za bardzo sie stara !
  • ~ss
    (2011-11-12 21:40)
    Wybotoksowany dziwoląg
  • ~marko
    (2011-11-21 16:29)
    zawsze mi świtało że ma w okolicy 48 lat ,ale 61 ...jestem powalony
  • ~humberto
    (2011-11-13 13:16)
    Ale nie da się ukryc,że to już"stara pudernica"
  • ~Lolek
    (2011-11-13 14:27)
    Zawiść, zazdrość,zawiść , zazdrość przemawia przez tych młodzieniaszków tak trzymać p. Grażyno
  • ~polak
    (2011-11-13 19:34)
    BRAWO BARDZO LADNA KOBIETA
  • ~maja
    (2011-11-14 10:26)
    I co na to posłanek Grocka ? Zdecydowanie pani Kluczyk wyglada seksownie jak na 61 lat. Nie na darmo mówią że na wygląd trzeba zapracować ! Moja babcia żyła ponad 100 lat- a buzke miała jak nastolatka!/;tylko zamiast kremów stosowała kożuszki z mleka/
  • ~ZYLAKI
    (2011-11-15 15:33)
    JAK STARA KOBIETA NOSI CZARNE PONCZOCHY. TO WIADOMO W JAKIM CELU. ZAKRYWANIA ZYLAKOW.
  • ~Awatar
    (2011-11-15 21:30)
    Stare dość dosadne powiedzenie odnoszące się do pań udających młódki brzmi: " z tyłu liceum z przodu muzeum". Nic więcej nie należy tutaj dodać. Ktoś, kto nie może spokojnie zaakceptować swojego wieku i związanej z tym mimowolnej i samoistnej zmiany sylwetki i wyglądu jest niedorozwojem umysowym. Człowiek się rozwija i człowiek przemija, to jest rytm życia, Nie można oszukać natury i kalendarza. Można pobajerować otoczenie, ale to małe i głupie. Zadziwiające, jak wielu ludzi w Polsce dysponujących fortunami jest zwyczajnymi kretynami, bez jakiegokolwiek intelektualnego wnętrza. To co powiedziałem, jest ogólną refleksją nie odnoszącą się do nikogo, a jakiekolwiek skojarzenia są przypadkowe i nieuprawnione. Amen. Alleluja i do przodu!
  • ~Awatar
    (2011-11-15 21:36)
    Do: ~Justyna-44 lata2011-11-12 23:54

    Pani Grażyno, wygląda Pani FANTASTYCZNIE !!! Styl też super:) Szkoda, że w większości wypowiadają się tu frustraci męskiego rodzaju, którym nic w życiu nie udało się osiągnąć..."


    Tak się składa, że nie jestem frustratem, tylko uważnym obserwatorem życia społecznego. To nic, że wygląda że to jest estetyczne, ale hormony płciowe nie grają już tak jak u normalnej kobiety przed klimakterium. To wszystko to jest już historia. Każdy, kto wie coś o fizjologii przemijania, może się tylko uśmiać. Jeśli ktoś wtym wieku udaje, że się potrafi podniecać i kochać jak nastolatka to zwyczajnie ściemnia. Przednia zabawa w młodość. A nie lepiej, jak się ma taką kasę, nie bardzo wiadomo skąd, założyć fundację i pomóc potrzebującym, nie mówię biednym. Cały ten anturaż związany z żenieniem się córki mw jakiś podobno arystokratyczny ród to jest dopiero kabaret. Ogłądam i czuję się, jakbym czyłał "Komedię ludzką" Honoriusza Balzacka. Wypiosz wymaluj, XIX- wieczna, parweniuszowska Francja na dorobku. Amen. Alleluja i do przodu!