• ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2011-11-02 08:59)
    hehehe chyba zartuja...
  • ~Aznan
    (2011-11-18 20:06)
    Sexi ta Wiktoria. Aż mi mleczko poleciało :P
  • ~naiwny
    (2011-11-03 06:08)
    Za pieniądze ksiądz się modli za pieniądze świat się POdli ; czy aby nie moda na "KASZALOTY"???.
  • ~przywalmi
    (2011-11-03 07:34)
    Cóż młoda uwierzyła że pieniądze mogą wszystko a ona w rzeczywistości wygląda gorzej bo wiadomo jak styliści i panie od tapet potrafią zrobić z twarzą dziewczyno weź się za siebie no chyba że masz 35 lat i jesteś po trójce dzieciaków to jest nieźle. Może na kasę jakiś chłopak poleci albo by wygrać zakład. Nie jestem zwolennikiem wieszaków na wybiegu to nie znaczy że trzeba przeginać w drugą stronę bo Polki są o wiele ładniejsze
  • ~wrocek
    (2011-11-03 10:48)
    Niee, to są chyba żarty. Za pieniądze wszystko jednak można. Jest tylko nadzieja, że ludzie nie są debilami i nie dadzą sobie wmówić jak w bajce "Nowe szaty króla". A na marginesie, gruba jak diabli.
  • ~Yougen
    (2011-11-04 13:27)
    Szkoda mi was , szarych wiesniakow przed komputerem z lat 90 !!! On a jest jest ladna zdarzaja Sie gorsze np tez z nobody perfect to Sa hipopotamy a Grycan jest poprostu zdrowa a nie jak inne wieszaki !!! Zabiedzone !!!
  • ~MOJA MACIORKA FAJNIEJSZA
    (2011-11-06 14:50)
    JAK GRYCAN NA WYBIEGU, TO JA JUTRO WYPUSZCZE NA WYBIEG SWOJA MACIORKE.
  • ~uchichana
    (2011-11-10 22:33)
    Dziwna rodzina... Jestem na prawie z córka dziadka grycana, ktora zrobil sobie z jakas 25 lat mlodszą lafirynda!! ona na pewno nie nosi kiecek od projektanow, ale rozumiem teraz dlaczego ciągle nie chce nic jesc. Forsa jest ale komedia chyba wieksza ha ha ha
  • ~xxx
    (2011-11-15 01:32)
    Typowa polska zawiść. Normalna zdrowa dziewczyna!! Dość juz smutnych anorektyczek i bulimiczek, Wiktoria powodzenia!!




    1
  • ~bm
    (2011-11-22 13:47)
    20kg nadwagi !i bedzie piekna...