• ~w
    (2011-10-20 12:32)
    zza lub spoza jak juz
  • ~stefan
    (2011-10-20 11:41)
    Rubik - do ortodonty.
    Ta sierota tak sepleni, że aż żal ściska.
    Wychudzone, sepleniące straszydło.
  • ~Krystyna
    (2011-10-25 22:52)
    Ciągle tylko Ania Rubik.Co w niej pięknego?-skora i kości a te jej sesje w pismach aż obrzydzenie bierze. Dla pieniędzy dla całego świata pokazuje wysuszone ciało. Dziwię się, ze mężczyżni interesują się takimi kobietami. W życiu liczy się milość, zaufanie, opiekuńczość a nie pieniądze za nagość.
  • ~BEA
    (2011-10-21 21:37)
    Pani Anno Rubik załość człowieka przejmuje jak to sie Pani musi strasznie lansować,aby przezyc i mąci tym biednym dziewczynom,w Top Model, w głowach! życie nie na tym polega! po wyzej pokazanych zdjeciach widac jaka nieprzychylna atmosfera panuje u Was programie! atmosfera zastraszenia!już nie kupuje gazet,bo wszedzie Rubik sama albo z mężem,na zdjeciach..pełny lans!!! ŻAŁOSNE!!!
  • ~JZ_
    (2011-10-21 19:58)
    eeee...nudne fotki lepsze seriale..Najlepsza mnoim zdaniem jest Viera
  • ~Czytelnik
    (2011-10-21 11:02)
    Ten szkielet obciągnięty skórą to modelka?
  • ~Krys
    (2011-10-21 08:55)
    Program obnażajacy kobiecą próżność, uczestniczki tego i podobnych programów traktowane są jak bylejaki "towar" z którym mozna zrobić wszystko a tym głupiutkim kobietkom to nie przeszkadza bo w ich "rozumieniu" tak trzeba.
    Szkoda w ogóle się rozpisywać..
  • ~tiger
    (2011-10-20 19:36)
    nie no weźcie mnie trzymajcie ania niech sama pokarze swoje jak tak mądra i co z tego że umie angielski ja terz umiam i
    modelka wielkie mi chalo skóra i kości
    bleeee
  • ~RogueRuda
    (2011-10-20 18:59)
    dziewczyny nie dawajcie się
    pokażcie że nasza płeć
    moża być twarda
  • ~KSIĄRZE
    (2011-10-20 17:53)
    Magda powinna zostać ma taką samą szanse zostać modelką jak niektóre co pokazały cycki .
    Naiwne dziewuchy pokazują duupe za darmo , Ja bym nie chciał takiej żony co ludzie ja oglądali nago i koledzy by się śmiali ze mnie .Ale Olivia ma ładne cycki :)