• ~ks.Worku
    (2011-05-02 20:50)
    Bracia tak byli zgrzani do ślubu, że nawet szelek po zejściu z sedesu porządnie nie założyli. Wiszą im jak zresztą wszystko inne. Tylko Hewitt uradowany z syna Harego.
  • ~Barbara Grudysz
    (2011-05-18 02:50)
    Do Pani Ewy Minge!
    W dniu ślubu księcia Williama z Kate Middleton obecna w studiio telewizyjnym Pani Jolanta Kwaśniewska,wyraziła się niezbyt interesująco krytykując obecnych na ślubie gości ubranych w czarnych strojach. Mogła powiedzieć, że jej się to nie podobało, ale nie nakazując, że "nie wolno "w dniu ślubu przyjść ubranym w czerni. Żyjemy w XXI wieku, udajemy nowoczesnych a wierzymy w średniowieczne zabobony.
    Wystarczy być urzędnikiem, żeby wiedzieć, że strój wizytowy oznacza szacunek, powagę w stosunku do osób do których idziemy z wizytą, w gości lub na uroczystość.
    Drugi błąd i nieprzyjemna wypowiedż Pani Jolanty Kwaśniewskiej brzmiała:
    Kate jak na swój wiek jest szczególnie konserwatywna. To nie tak - Kate
    a obecnie księżna Katherina umie łączyć tradycję z nowoczesnością.
    Dziękuję za przeczytanie komentarza i proszę o wyciągnięcie wniosków na ten temat.
    temat.
  • ~mamoniowa303
    (2011-05-02 12:23)
    Redaktorek jeszcze sie nie nauczyl, ze ksiezna to nie to samo co ksiezniczka ???
    Przeczytajj zatem niedouczony dziennikarzyno od podpisow : ksieżna to tytul nadany kobiecie, ktora wchodzi do rodziny krolewskiej, a księżniczka sie rodzi !!!Panial ???
  • ~juliana
    (2011-05-04 07:26)
    Te nakrycia głowy,(ponoć obowiązkowe),to istny koszmar.Suknia panny młodej b.ładna,ale kreacje gości w większości okropne!!!
  • ~nauczycielka
    (2011-05-03 00:45)
    Panie redaktorze -zapraszam do szkoły. Popełnia Pan błędy ortograficzne. Pokaże, a nie pokarze. Proszę się uczyć , a nie bazgrolić z błędami. Zwolniłabym Pana natychmiast z posady.
  • ~Pippa
    (2011-05-02 20:55)
    Udany jest ten Daniel od aerobiku. Równie piękne choć wyliniałe cudo to Albert z Monaco-ladaco. Która to już narzeczona? Niektórzy mówią, ze 125ta.
  • ~dr Latoszek
    (2011-05-02 20:46)
    Karol z tą szablą wygląda jak dozorca w liberii, z miotłą. Jakiś taki połamany a i ta żona też nie lepsza, typowy przechodzony kaszalot.
  • ~uczennica z " I A "
    (2011-05-07 10:37)
    Właśnie ciebie -nauczycielka2011-05-03 00:45 -pokże redaktor nam jako zły przyklad , a Pan Bóg pokarze za pychę i warcholstwo .
  • ~kule bele
    (2011-04-30 11:15)
    redaktor to pewnie młody, wykRZtałcony z wielkiego miasta :D
  • ~dworzanin
    (2011-04-30 13:41)
    A naszego hrabiego Bronka nie zaprosili? Coz za obciach.