• ~Normalny
    2011-04-29 03:47
    Gdyby Jezus zszedl na ziemie rozwalil by w drobny mak wszystkie koscioly za profanacje wiary zachlannosc ksiezy robienie cyrku z sakramentu komunii za dwulicowosc pseudo-katolikow.Moze kiedys Bog zrzuci klatwe na to pseudo katolickie badziewie ktore ma tyle wspolnego z wiara co ja z fizyka atomowa.
  • ~niunia
    2012-04-09 11:17
    jesteście śmieszni jeśli was ta strona nie interesuje to poco zaglądacie spujrzcie na siebie jesteście tacy idealni? krytyke zostawcie dla siebie jesteście do dupy!!!
  • ~duchem 50 latka
    2015-03-30 13:00
    popieram haaaaaaanę,bo to,że mamy już pewien wiek,nie znaczy,że mamy się ubierać jak STARE BABCIE,pozdrawiam.
  • ~moly
    2012-05-11 14:16
    hej ja osobiscie odradzam kolor bialy ze wzgledu na kolor alb czy sukienek dziewczynek. Ja ubieram jasno-pastelowa zolta sukieneczkez mohito do tego srebrne sandalki i torebka i mietowa marynarke :)
  • ~haaaaaaana
    2012-05-10 21:12
    dlaczego większość ubrań w takich ponurych barwach? przecież mamy wiosnę
  • ~pisio wacek
    2012-05-07 15:42
    I oto cały polski katolicyzm pisowski , CHANBA paNE Kaczynski
  • ~INTERES RELIKIJNY
    2012-04-14 16:52
    CHCINY, KOMONIA, BIEZMOWANIE, SLUB, NAMASZCZANIE I HOWANIE. DOBRY INTERES, NIEPOWIEM.
  • ~polka
    2012-04-13 00:48
    Ubierzcie sie jak Arabki jak Wam nic nie podoba.
  • ~katolik
    2012-03-19 12:43
    wydaje mi się że prawdziwy katolik nie życzy nikomu złego, i nie wtrąca się w życie innych tak tutaj to wszyscy robicie, ktoś potrzebuje rady miłego słowa a ,,prawdziwy katolik'' co robi bluzga bliźniemu gratuluję przeczytajcie jeszcze raz co napisaliście i zastanówcie się nad sobą
  • ~zoja 2
    2011-04-29 08:30
    Z przykrością muszę się zgodzić z normalnym. Komunia dziecka stała się targowiskiem próżności rodziców, a nie godnym przeżyciem sakramentu komunii. Dlaczego księża tego nie tępią ?