• ~KITA
    (2011-04-18 12:03)
    Z KUCHTY NIE ZROBIMY DAMY. CZY TO DZIWNE.
  • ~ANIA
    (2011-04-15 09:21)
    Jak można się , doprowadzić do takiego stanu ,
    Pani Maria tak opluwana miała klasę ,
    Teraz mamy tłuste próżne i nadęte babsko .
  • ~saki
    (2011-04-14 12:08)
    do~YOANNA: Styl Komorowskiego w mowie i ubieraniu jest denny i NIKT tego kaznodziei nie naśladuje.Źle dobrany kolor fatalnie uszytych garniturów, krawatów. Niechlujstwo.Widocznie P.Komorowska tak prowadzi dom,ze nie dba ANI O SIEBIE ANI O MĘŻA!!! Mało wymaga ta Pani od siebie,wyszła z założenia,że jak urodziła dzieci to już jest jej takie osiągnięcie,że wszystko inne jest nieważne.Lenistwo tej Pani jak widać nie popłaca,bo niestety widoczne jest gołym okiem i to na arenie międzynarodowej...
  • ~To tyle w tym temacie
    (2011-04-14 14:35)
    Zamkneli bazar na stadionie X lecia i straganiara przeniosla sie do Palacu
  • ~infidel
    (2011-04-16 15:15)
    @spostrzegawczy

    Tez jestem zdania, ze pani Jolanta (zona Stolzmana) najladniejsza pierwsza dama. Za Solzmana mozna sie bylo wstydzic, ale pani Jolanta byla piekna Polka !
  • ~Anita
    (2011-04-14 16:01)
    LUDZIE NIE demonizujcie tej kobiety. wcale nie wyglada tragicznie.
  • ~Alexis
    (2011-04-14 22:07)
    Zwyczajna babina jakich pełno na ulicach naszych miast i wsi - co tu rozprawiać o modzie, stylu itp. Ja zostawiłabym ją w spokoju plotkarze.
  • ~nowak
    (2011-04-14 20:41)
    bardzo fajna babka ma swoj styl jest sobą
  • ~spostrzegawczy
    (2011-04-16 12:44)
    Acha - i dodam, że zadałem sobie trud i przeczytałem wszystkie posty. Nikt zWas nie pokusił się o przypomnienie sobie, że tak naprawdę to jedyną kobietą z Pierwszych Dam, która była ładna i reprezentacyjna to była Pani Jolanta Kwaśniewska. I proszę nie mieszać tu polityki, religii, czy innych demonów. Ta kobieta była najbardziej reprezentacyjna ze wszystkich dotychczasowych Pierwszych Dam. Może i śp. Maria znała 4 języki, ale jej wygląd przypominał mi wysuszoną Kępę połączoną z Fotygą.
  • ~agusia
    (2011-04-14 19:57)
    toz to ropucha jaki wstyd hanba ze ktos taki reprezentuje moj kraj ropuch i kaszalot.