• ~oliwia
    (2010-12-02 20:22)
    pięknie paulino głosowałam na ciebie
  • ~biankaaa
    (2010-12-03 18:36)
    Hahaha ola nie byla warta nagrody? A Paulina na sesjach brak profesjonalizmu, a na wybigu "garbusik" zrobiła to tylko dla kasy a nie dla pasji.
  • ~aga
    (2010-12-02 21:43)
    Ola i tylko Ola!! Paulina oddaj nagrodę Oli!! Na forach, wśród innych uczestniczek, a nawet wśród publicznosci wszędzie faworytka była Ola!!
    jak to możliwe, że Paulina wygrała!!!
    To jakies oszustwo! Nawet po ogłoszeniu wyników publiczność skandowała imie Oli...
    Paulina, niech da Ci to do myslenia, a za Ciebie Olu trzymam kciuki, bo zostałas chyba sztucznie wyrolowana..
  • ~xx
    (2010-12-02 21:34)
    to wszystko i tak było ustawione od początku
  • ~renia
    (2010-12-02 21:32)
    też byłam za paulina i bardzo sie ciesze że wygrała.
  • ~śnieżka
    (2010-12-02 21:16)
    Ja też się cieszę że wygrała Paulina :)była najładniesza z wszystkich dziewczyn z programu Top-Model i najbardziej się zmieniła :)))
  • ~justin
    (2010-12-02 21:15)
    moim zdaniem powinna wygrac Ola a nie płaczka Paulina
  • ~alime
    (2010-12-02 21:15)
    ja głosowałam na Olę =)
  • ~Paula
    (2010-12-02 21:08)
    Nie przesadzaj Paulina nie nadaje się na modelkę za granicą jest słaba psychicznie i nie potrafi się odnaleźć w wielu sytuacjach wiele razy będzie słyszała krytykę i jak zwykle będzie płakać nie jest ważna uroda ale to jaką kto ma osobowość wróci szybciej do domu
  • ~Kasiunia:*