Buty Ugg w wersji udomowionej
Zabawne kozaki wykonywane z wełny merynosów zawojowały kilka sezonów temu polskie ulice. Buty Ugg mają tyle samo fanek, co przeciwniczek. Te pierwsze chwalą ich wygodę, drugie zaś wyśmiewają pokraczną formę. Firma zaś w tle tego sporu produkuje nowe modele superwygodnego obuwia. Oto baletki z wełenki.
- Jesień na sportowo
- Kto by chciał mieć koślawe paluchy?
- Jesienna Prima Moda dla koneserek
- Dzikie żądze na jesienne dni
- Buty we wszystkich kolorach tęczy
Pogoda
POLSKA
Środa 2012-02-15

temp. min -16°C max. 3°C
opady:
umiarkowane opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Klasyczne Ugg to wysokie kozaczki na płaskiej podeszwie, które wyglądają trochę jak skarpeta do butów narciarskich. Już po kilku założeniach są cale powykręcane, jednak to tylko efekt uboczny dopasowywania się do kształtu stopy. Komfort noszenia przewyższa doznania estetyczne, więc nic dziwnego, że nadal robią furorę.
Firma Ugg, widząc, że pomysł na wełniane buty się przyjął, sięga po kolejne fasony. Dziś można kupić klapki Ugg i krótkie kozaki, a teraz także i baletki. Co prawda w założeniu są kapciami i raczej na spacer się nie nadają, ale na pewno i tak będą cieszyły się wielkim powodzeniem.
Kosztują jak na papucie niemało, bo ok. 230 zł. Do kupienia
tutaj.
___________________________
NIE PRZEGAP:
>>> Ugg całe w koronkach
>>> Niczym Louboutin, tylko znacznie taniej





























































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!