Dziennik.plModa

Piątek, 25 maja 2012

Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 21°C

Kiedy kobieta chętnie zrzuca bluzeczkę?

2008-06-10 | Ostatnia aktualizacja: 18:33 | Komentarze: 0 | skomentuj

Gdy słońce praży, najchętniej wkładamy skąpe bikini i kapelusik, włosy związujemy chusteczką, a na nosie lądują kolorowe okulary. I choć w wakacje najbardziej kuszą ładnie opalone, odprężone i wypielęgnowane ciała, warto poświęcić trochę czasu na skompletowanie stroju na plażę. Bycie modną zobowiązuje.

Pogoda

POLSKA

Piątek 2012-05-25

temp. min 5°C max. 22°C
opady: brak

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Kiedy kobieta nie ma oporów, by zrzucić z siebie większość ciuszków? W upalne dni, na plaży, na wymarzonym urlopie. I nie przeszkodzą jej w tym niedoskonałości figury czy kompleksy. Bo choć może odczuwać dyskomfort, ważniejsza jest przyjemność z zażywania kąpieli słonecznych i morskich.

Modna kobieta przygotowana jest na każdą okoliczność. Niestety, skompletowanie wakacyjnej garderoby jest pracochłonne i kosztowne, ale włożony wysiłek zwraca się z nawiązką. Świetnie skrojony strój plażowy, praktyczne, efektowne dodatki i ozdoby sprawią, że poczujesz się wyjątkowo i zamiast spędzać całe dnie pod parasolem, z przyjemnością wskoczysz do wody, a potem wybierzesz się na długi spacer wzdłuż brzegu. Nieważne zresztą, co będziesz robiła, oczy plażowiczów i tak cały czas zwrócone będą ku Tobie. Oczy pełne podziwu i zachwytu.

Kwiatki, kieszonki, żółte okulary - nawet jednoczęściowy kostium nie odbierze Ci seksapilu.

Tatuaż wystający znad plażowych majteczek to bardzo kusząca propozycja dla lubiących zwracać na siebie uwagę odważnych kobiet.

Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane

Najczęściej komentowane

«