Dziennik.plModa

Piątek, 25 maja 2012

Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 21°C

Kiedy nie można powstrzymać pocałunku?

2008-05-08 | Ostatnia aktualizacja: 18:27 | Komentarze: 0 | skomentuj

Ubrania Tommy’ego Hilfigera to kwintesencja amerykańskiego stylu. Perfekcyjnie łączą klasyczną elegancję ze sportowym luzem. Gwiazdy Hollywood je uwielbiają, bo czują się w nich sobą. Nikogo nie zdziwiło więc, gdy na kalifornijskim pokazie projektanta pojawiło się wiele znanych osobistości. Zdziwienie wywołał natomiast namiętny pocałunek prezentującej kreacje aktorskiej pary: Harry'ego Hamlina i Lisy Rinny.

Znanej dzięki "American Pie” Tary Reid, serialowej córki jednej z "Gotowych na wszystko” Andrei Bowen i prezenterki telewizyjnej Samanthy Harris nie trzeba było długo namawiać, by założyły proste i szykowne stroje zaprojektowane przez Tommy’ego.

Najlepiej na kalifornijskim pokazie bawiła się jednak aktorska para Harry Hamlin i Lisa Rinna. Najpierw znane małżeństwo zatańczyło wspólny taniec, a następnie Harry nie mógł się powstrzymać przed publicznym okazaniem uczuć swojej pięknej żonie. Publiczność mogła więc podziwiać namiętny pocałunek w iście hollywoodzkim stylu.

Wysiłek gwiazd, by uatrakcyjnić pokaz nie poszedł na marne. Wszystkie środki zebrane podczas imprezy zostaną przekazane fundacji wspomagającej leczenie chorych na stwardnienie rozsiane.

Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane

Najczęściej komentowane

«