Na pierwszym miejscu znalazła się Katie Holmes. Żona Toma Cruise'a i matka kilkunastomiesięcznej Suri w ciągu roku z królowej serialów dla nastolatek zamieniła się w prawdziwą damę. Co ciekawe, w zestawieniu zabrakło jej przyjaciółki Victorii Beckham, która uważa się za ikonę modę i często doradza Katie, co jest obecnie na topie. To nie pierwszy przypadek, gdy uczeń przerósł mistrza.

Drugie miejsce przypadło gwiazdeczce serialu "Chirurdzy” Katherine Heigl, która znalazła sposób na podkreślenie swojej ponadczasowej, uniwersalnej urody. Z sympatycznej dziewczyny z sąsiedztwa zamieniła się w jedną w najbardziej szykownych blondynek w Hollywood. Pomogły jej w tym zjawiskowe sukienki młodego amerykańskiego projektanta Zaca Posena, którego jest wierną klientką.

Gwen Stefani została doceniona za konsekwentny eklektyczny styl. Nikt tak jak ona nie potrafi połączyć pozornie niepasujących do siebie elementów i wyglądać przy tym niezwykle glamour.

Kate Moss kolejny rok z rzędu udowodniła, że w modowym biznesie jest nie tylko kolejną ładną buźką, a prawdziwą wyrocznią w kwestiach stylu. Kate każdą swoją kreacją udowadnia, że to właśnie ona jest najbardziej wpływową trendsetterką świata. To dzięki niej najlepiej sprzedającym się modelem dżinsów w bieżącym roku były bardzo wąskie rurki.

To był wyjątkowo udany rok dla Rihanny. Nie dość, że jej "Umbrella” została uznana za największy przebój lata, to jeszcze 19-latka z Barbadosu zbierała laury za swojej spektakularne kreacje. Nie zależnie od tego, czy pojawia się w długiej klasycznej sukni, czy w prowokującym kostiumie scenicznym, zawsze robi piorunujące wrażenie.

Bliźniaczki Olsen naraziły się co prawda organizacji PETA za noszenie futer, ale i tak nie zachwiało to ich pozycji jednych z najbardziej oryginalnych gwiazd. Mary-Kate i Ashley wciąż są najlepiej ubranymi hipiskami w show-biznesie.

Jennifer Lopez udowodniła, że tytuł seksbomby można utrzymać nawet będąc w ciąży z bliźniakami. Jej sukieneczki w kształcie litery A w połączeniu z wysokimi botkami podkreśliły jej niezwykły, latynoski temperament i pozwalały na ukrywanie powiększającego się brzuszka.

Diane Kruger z kolei doceniła siłę prostej, ponadczasowej elegancji. Szykowne suknie w połączeniu z klasyczną urodą nie potrzebują zbędnych ozdób i udziwnień. Diane po prostu zawsze pięknie wygląda.