Ania Przybylska podczas swojej wizyty w Polsce nie rozstawała się z czapą przypominającą narciarską skarpetę. Aktorka wybrała najmodniejszy sposób na ochronę przed zimną, polską pogodą. Ale tu nie chodzi tylko o pogodę. Wielkie czapy to przebój sezonu. Chodzą w nich największe gwiazdy show-biznesu. I to nawet te, które na stałe mieszkają w słonecznej Kalifornii. Po tym jak podobne nakrycie głowy założył David Beckham, trudno wyobrazić sobie modniejsze akcesorium trwającej zimy.

Szarość na czasie

Mia Farrow i córka Demi Moore Rumer wybrały dla siebie czapeczki w modnych szarościach. I o ile Mia musiała chronić się przed chłodem podczas demonstracji przed Białym Domem, tak w przypadku Rumer była to jedynie modna stylizacja. Rozchełstany dekolt to bezsprzeczny dowód na to, że chłód raczej nie dawał się jej we znaki.

Uniwersalna czerń

Z kolei piosenkarka Avril Lavigne i francuska aktorka Aissa Maiga zdecydowały się na uniwersalną czerń. Dzięki temu ich czapeczki pasują do wielu kreacji.

Więcej optymizmu

Zwolenniczki bardziej pogodnych barw mogą brać przykład z Paris Hilton i aktorki Meredith Salinger. Okazuje się, że róże i beże są najbardziej twarzowe.

Galeria modnych czapek

1. Biała czapeczka z różowymi refleksami, Puma, 79 zł

2. Niebieska projektu Stelli McCartney, Adidas, wzór

3. Borodowa wełniana, Aldo, wzór

4. Czarna, Galeria Centrum, 50 zł

5. Brązowa z diamencikami, Galeria Centrum, wzór

6. Różowa, Reserved, 24 zł