Brązowa płócienna torba o nazwie Feed w całości wykonana z ekologicznych materiałów kosztuje 30 funtów. Jak się okazuje, taka suma wystarczy, by nakarmić jedno głodne dziecko podczas całego roku szkolnego. Według danych ONZ, prawie 400 milionów dzieci na całym świecie jest chronicznie niedożywionych.

Projektując "Feed”, panna Bush inspirowała się papierowymi torbami ONZ, w których dostarczane są racje żywnościowe dla głodujących. Przez trzy lat jako ambasadorka programu odwiedziła dotknięte biedą regiony Afryki, Azji i Ameryki Południowej.

Dzieło Lauren od dzisiaj można kupić m.in. w londyńskim Harrodsie, a także w internetowym sklepie amazon. Torba ma szanse stać się podobnym przebojem jak dzieło Anyi Hindmarch "I’m Not a Plastic bag”, które promowało ekologiczny tryb życia. Kosztująca początkowo 5 funtów torba wyprzedała się w ciągu zaledwie kilku dni i rozpoczęła modę na chodzenie na zakupy z materiałową torbą wielokrotnego użytku. Kupiły ją m.in.: gwiazdy, takie jak Keira Knightley, Jessica Alba, Scarlett Johannson, Reese Witherspoon oraz Sienna Miller.