Sielsko anielsko...

Jennifer Lopez, która jest już w mocno zaawansowanej ciąży, wygląda kwitnąco, nie opuszcza jej szampański humor i czuje się naprawdę szczęśliwa. A to wszystko za sprawą maleństwa, które wkrótce przyjdzie na świat. Na imprezie koleżanki, podobnie jak mąż piosenkarki i aktorki, nie odstępowały jej ani na krok i... czule głaskały po brzuszku...

Z kolei Charlize Theron, którą do niedawna podziwać mogliśmy w ciemnych włosach, radykalnie zmieniała wizerunek: przefarbowła się na blond i ścięła grzywkę. Trzeba przyznać, że w nowej fryzurze jest jej całkiem do twarzy.

Zapachniało wiosną

Mary J. Blige i Beyonce wybrały podobny kolor kreacji, ale zupełnie inne fasony. Pierwsza z nich czuła się komfortowo w zwiewnej sukience, druga z nich superseksownie w obcisłej kreacji w soczystym odcieniu zieleni... Zatęskniliśmy za wiosną...

Moc wrażeń

Ogniste dziewczyny wystąpiły w czerwieni. Carrie Underwood zaśpiewała utwór z filmu "Dźwięki muzyki", a Tracey Edmonds... kurczowo trzymała się Eddiego Murphy'ego.

(Nie)grzeczna klasyka

Kate Hudson pokazała zgrabne nogi, Fergie zgrabną pupę...

... a Nicole Scherzinger piękny dekolt. A to wszystko za sprawą małej czarnej...

Fergie w udziale przypadła piosenka z kultowych filmów o Jamesie Bondzie “Live and Let Die” Piosenkarka nie zawiodła fanów agenta 007. Wystąpiła w obcisłym, czarnym skórzanym kombinezonie godnym... kobiety szpiega.

Romans z Barbie

Nicole Scherzinger w mocnym różowym i Emmy Rossum w bladym. Obie były wystarczająco słodkie...

Księżniczka z bajki

Beyonce wykonała utwór "Somewhere Over the Rainbow" z "Czarnoksiężnika z Oz". Z tej okazji włożyła bajecznie piękną, szeroką, żółtą suknię sięgającą ziemi i zrezygnowała z burzy seksownych loków na rzecz klasycznej fryzury, czyli prostych włosów.