Szef domu mody Burberry zabiega o współpracę z Adele, która jest wzorem dla wielu kobiet o podobnej co gwiazda figurze. Sama zainteresowana wielokrotnie powtarzała, jak wielką sympatią darzy wyroby marki Burberry. - Uwielbiam Burberry! Zanim podpisałam kontrakt płytowy, oszczędzałam przez trzy lata na ich torebkę - wyznała 24-letnia wokalistka.

Adele już przy kilku okazjach udowodniła, że ma prawdziwą smykałkę do projektowania odzieży. Gwiazda jest autorką kreacji, które miała na sobie podczas tegorocznych ceremonii wręczenia nagród Brit oraz Grammy. Obie suknie powstały w pracowni Christophera Baileya, wspomnianego szefa Burberry, co tylko utwierdza w przekonaniu, że ewentualna współpraca obydwojga może zaowocować ponadczasową, stylową kolekcją. Co więcej, artystka dzięki Burberry będzie miała możliwość połączenia swoich dwóch pasji: mody i muzyki. Adele zgodziła się wziąć udział w projekcie Burberry Acoustic, promującego wschodzące talenty brytyjskiej sceny muzycznej.

Adele Adkins od chwili wydania swojej drugiej płyty "21" w styczniu 2011r. panuje niemal niepodzielnie na listach muzycznych bestsellerów. Wspomniany album znalazł już ponad 20 milionów nabywców, co zapewniło mu miejsce w Księdze Rekordów Guinnessa. Na pierwszy tydzień października zaplanowano premierę piosenki "Skyfall", którą Adele nagrała na potrzeby najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda.