Oficjalnie i na planie

Cameron Diaz podczas trasy promującej trzeciej części "Shreka" nie rozstawała się ze swoją ciemnoniebieską, wytartą dżinsówką. Podróżujaca po świecie, zabiegana aktorka nie miała czasu na wymyślanie kreacji na każdy dzień publicznych występów. Postanowiła więc tak skomponować garderobę, aby jej głównym elementem stała sie bardzo wygodna i pasująca zarówno do kobiecej spódnicy, szortów, jak i zwykłego białego podkoszulka i spodni, kurtka z dżinsu.

Aktorka, która cały dzień spędzała "na nogach" i zabawianiu publiczności, mogła przynajmniej czuć się komfortowo i swobodnie. I przede wszystkim pozostać sobą. Bo modna dżinsówka idealnie pasuje do jej stylu bycia, dziewczęcej urody i blond włosów.

Fanką dżinsówek jest także Scarlett Johansson. Na planie nowego filmu Woody Allena, w każdej wolnej od pracy chwili, aktorka miała na sobie jasnoniebieską, dopasowaną kurtkę. Opoczywała w niej od krępujących ruchy filmowych kreacji.

Choć dżinsówka nie należy do kategorii strojów eleganckich i stylowych, jedno jest pewne: ani Cameron, ani Scarlett nie tracą seksapealu i kobiecości.


Galeria dżinsówek:

1. Klasyczny żakiet w prążki, Quelle, 69 zł

2. Kurtka z jasnego wytartego dżinsu, Bon Prix, 79 zł

3. Krótka kurteczka z pagonami i guzikami przy mankietach, Americanos, 219 zł

4. Kamizelka z błękitnego dżinsu, Bon Prix, 69 zł

5. Żakiet zapinany na 2 guziki, Cropp, 139 zł

6. Oryginalna kurtka z patkami na 4 kieszeniach, wykończona białą nitką, Americanos, 259 zł

7. Żakiet wykończony błękitną tasiemką, z pagonami, Diesel, 645 zł

8. Kurteczka mini z efektowną naszywką na rękawie, Americanos, 219 zł

9. Dekatyzowana kamizelka z ozdobnym haftem na klapkach kieszonek, Bon Prix, 49 zł