Królowa Elżbieta II w stylu Barbie


Znana z oryginalnych kreacji królowa Elżbieta II nie boi się eksperymentować z modą i kolorami. Na jednej z oficjalnych imprez pojawiła się w słodziutkim, różowo-turkusowym kapeluszu ozdobionym piórami. W fantazyjnym fasonie i młodzieńczych kolorach wyglądała nie tylko młodo i radośnie, ale i elegancko. Nie pierwszy raz królowa udowodniła, że w modzie wszystkie chwyty są dozwolone. Niezależnie od wieku i pozycji. I że najważniejsze jest to, co kobieta ma... w głowie.

Biały kapturek Gwen Stefani i korona Fergie

Gwen Stefani na koncercie w Kolumbii wystąpiła w roli... kuchareczki. Strój składający się z seksownego krótkiego fartuszka i białych rękawiczek piosenkarka uzupełniła miniaturową i fikuśną czapką kucharską. Pełny profesjonalizm....

Z kolei nakrycie głowy Fergie podczas występu w Los Angeles zdaje się odzwierciedlać jej skryte marzenia. Czyżby miała na oku przystojnego dziedzica tronu?

Z kwiatami jej do twarzy

Bukiet kwiatów świetnie prezentuje się nie tylko w wazonie. Twarz ozdobiona ferią kolorów wygląda świeżo, młodzieńczo i uroczo. Jeśli nie jesteś posiadaczką tak fantazyjnego kapelusza, zapleć wianek ze świeżych kwiatów znalezionych na łące. Nie będziesz musiała w tym dniu używać perfum i koniecznie zrezygnuj z ostrego i mocnego makijażu. Bądź naturalna!

Jak szaleć, to szaleć

Wazon na głowie? A może donica? Nieważne. Chcesz być oryginalna, modna, a do tego zwrócić na siebie uwagę? Załóż gigantyczny kapelusz w kształcie wazonu z daszkiem albo pomarszczoną czapę. Od widzów i ciekawskich nie będziesz mogła się opędzić.

Z tęsknoty za tronem...

Jako mała dziewczynka marzyłaś o tym, by być księżniczką. Nosić koronę, piękne stroje i budzić zachwyt. Jeśli nawet Twoje pragnienia się nie spełnią, możesz choć na chwilę poczuć się wyjątkowo. Wystarczy odpowiednie nakrycie głowy...