Ubrania dla pełnych werwy rockendrollowych dziewczyn muszą być nie tylko odlotowe i seksowne, ale także wygodne. Nic przecież nie może krępować ruchów podczas tańców do rana i szalonej zabawy.

Dać czadu na scenie

Znana z ognistego temperamentu Fergie nie tylko zawsze świetnie wygląda (nie bez powodu jest uznawana za jedną z najoryginalniej ubranych kobiet świata), ale także dotrzymuje kroku niezwykle wysportowanym kolegom z zespołu Black Eyed Peas.

Na koncercie Live Earth piosenkarka musiała wykrzesać z siebie maksymalnie wiele energii. By nie rozpraszał jej niepraktyczny strój, wybrała szorty. Dzięki temu mogła bez ograniczeń szaleć na scenie. A że szorciki były bardzo króciutkie, wyglądała bardzo seksownie.Sexy look w stylu Pussycat Dolls

Również dziewczyny z najbardziej ponętnego girlsbandu świata - Pussycat Dolls, chętnie sięgają po skąpe szorciki. Ich garderoba jest wbrew pozorom dość monotonna. Mimo całej feerii kolorów, którymi mienią się ich skąpe kreacje, dziewczyny przebierają w zaledwie kilku fasonach.

Zakładają albo mini, albo szorciki. Czasem decydują się też na dopasowane legginsy lub przylegające do ciała powycinane kombinezony. Dzięki temu wyglądają niezwykle ponętnie i mogą bez przeszkód wykonywać swoje skomplikowane i forsujące, ale bardzo efektowne układy choreograficzne. I kręcą tyłeczkiem do woli!

Galeria szorcików dla sexy imprezowiczki

Jeśli chcesz wyglądać równie kusząco jak kociaki z estrady, nie powinnaś mieć problemów z zakupem szortów. Możesz wybrać model w paski lub kratkę albo zdecydować się na szorty w jednolitym kolorze i wzbogacić je np. paskiem lub tasiemką (tak jak dziewczyny na zdjęciu). W takiej kreacji będziesz mogła bez przeszkód wybrać się na imprezę lub do klubu. I szaleć na parkiecie do rana.

1. House, wzór; 2. Reporter, wzór; 3. Troll, 44,90 zł; 4. New Yorker, 29,95 zł; 5. Reporter, wzór; 6. Orsay, 79,90 zł; 7. Troll, 49,90 zł; 8. Orsay, 79,90 zł; 9. H&M, 59,90 zł; 10. New Yorker, 99,95 zł.