Dzięki czerwonej kreacji każda z nich poczuje się tego wieczoru wyjątkowa, zapomni o problemach, a szelest sukni na czerwonym dywanie będzie oznaczał - "Teraz ja!"

Energetyzująca i śmiała czerwień przyciąga wzrok. Nieważne, czy założysz krótką, czy długą sukienkę. I tak zostaniesz zauważona.

Stawiamy na zmysłowość i atrakcyjność czerwieni. Nie masz odwagi, by na co dzień nosić karminową bluzkę, czy purpurową sukienkę? Modną czerwień możesz zaakcentować, zakładając do innych kolorów ogniste dodatki, np. apaszki, szaliczki, rękawiczki lub paski.

Nie dość, że będziesz modna, to prawdopodobnie będziesz też miała lepszy nastrój. Czerwony kolor jest pobudzający, wiąże się z działaniem, ruchem i energią, idealnie więc przeciwdziała kobiecej melancholii. Na dodatek mówią o nim, że jest kolorem miłości. Czy to prawda? Naukowych dowodów na potwierdzenie tej tezy nie ma, ale przecież nie bez powodu kobiety od lat malują usta i paznokcie na czerwono. Bądź pewna: jeśli założysz ubranie tej barwy, będziesz wyglądać nie tylko atrakcyjnie, ale i bardzo seksownie.

Gwiazdy w czerwonych sukienkach

Katie Holmes założyła elegancką, długą kreację na powitalne przyjęcie u Beckhamów, na które została zaproszona z mężem, aktorem Tomem Cruisem do Los Angeles.

Natomiast Claudia Schiffer i Sienna Miller wystroiły się w czerwone sukienki specjalnie na jubileusz Valentino. To właśnie on słynie z ekstrawaganckich kreacji w ognistym kolorze. Podczas lipcowego pokazu mody jesień/zima 2007/2008, który zorganizował w Rzymie z okazji 45-lecia pracy zawodowej, zaprezentował czerwone suknie ozdobione błyszczącymi kokardami i drogimi kamieniami.


Czerwień na wybiegu Valentino