Różowo mi

Dla romantyczek - suknie uszyte z płatków róż z mnóstwem falbanek, dla kobiet o silnej osobowości garnitury - skrojone blisko ciała marynarki i spodnie rurki z podwyższanym stanem, szerokie na biodrach. Jedne i drugie miłośniczki talentu projektanta Jose Castro łączy jedno - sympatia dla pudrowego różu.
Stroje, dodatki - paski, buty, męskie kapelusze - róż pojawi się nie tylko na ulicach miasteczka, w którym mieszka lalka Barbie, ale również na naszych. A na dodatek różowy przyniesie ze sobą zmianę - będziemy zapinać się na ostatni guzik. Krzyczeć ma kolor sukienki, jej fason i faktura materiału, z którego jest uszyta - ale kreacje skrojona i zapięta będzie pod szyją. Taka przekorna gra - niby ascetycznie, ale nie do końca, niby krzykliwie, ale z dystansem.

Makijaż Różowej Pantery

Pewnie nawet najsłynniejsza różowa maskotka byłaby zadziwiona oryginalnym zestawieniem różu i czerwieni. Wizażyści w Barcelonie próbowali udowodnić, że te dwa kolory idealnie do siebie pasują. Usta modelek pomalowali intensywną, czerwoną szminką, a powieki różowym cieniem. Uzupełnieniem krzykliwego makijażu były kruczoczarne brwi i jasna-porcelanowa cera. Gdyby nie różane stroje i cyrkowe falbany, można by pomyśleć, że to nie pokaz mody, a występ japońskich gejsz.

Zrobienie takiego makijażu nie jest pracochłonne. Wystarczy rozetrzeć sypki, różowy cień na sypki cień w okolicach oczu - na i pod powiekami, na policzkach - wzdłuż kości policzkowych, a także zrobić zalotną plamkę na czole.

Jakich użyć kosmetyków, by umalować się jak modelki podczas pokazu?

1. Cienie do powiek, Dior, 110 zł
2. Pomadka do ust Cranberry Kiss, Lumene, 26 zł
3. Rozświetlacz do twarzy, ArtDeco, 53 zł
4. Express Blusher Stick, IsaDora, ok. 45 zł
5. Cienie do powiek, Vipera, 5,50 zł
6. Puders Super Silky, Pierre Rene, wzór